Wojewódzki pokazał gorące bliźniaczki. Fani zwrócili jednak uwagę na inną "ślicznotkę" [FOTO]

2021-04-15 10:44
Wojewódzki pokazał piękne bliźniaczki. Fani zwrócili jednak uwagę na inną ślicznotkę
Autor: AKPA Wojewódzki pokazał piękne bliźniaczki. Fani zwrócili jednak uwagę na inną "ślicznotkę"

Kuba Wojewódzki słynie nie tylko z mocnych wywiadów czy miłości do szybkich aut. Jego fani doskonale wiedzą, że dziennikarz TVN ma świetne poczucie humoru, a oprócz tego uwielbia kobiety. Na Instagramie Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie z gorącymi bliźniaczkami. To siostry Grygo. Jednak to nie dwie piękności zwróciły uwagę komentujących. Fani niemal jednogłośnie przyznali, że na pochwałę zasługuje inna "ślicznotka". Zobaczcie sami!

Kuba Wojewódzki pokazał fanom nowe zdjęcie, na którym pozuje z gorącymi bliźniaczkami - siostrami Grygo. Dziennikarz TVN napisał: "Są w życiu chwile, które liczą się podwójnie i lata niewarte jednego dnia... ". Gorące rodzeństwo to Iza i Ewa Grygo. Jak piszą same o sobie, są Dj'kami. Jednak to nie panie zwróciły uwagę komentujących. Pod zdjęciem Wojewódzkiego pojawiła się masa komentarzy oceniających inną... "ślicznotkę". O kogo chodzi? Rozbawieni internauci nazywają tak samego Kubę Wojewódzkiego, który stoi pośrodku.

SPRAWDŹ: Rozanielony Kamil Bednarek korzysta z luksusów w Dubaju. Na tym polega jego nowy program

Ale ślicznotka się schowała pośrodku

- Ta w środku... niczego sobie

- Jak je dodać, to nie będzie takiej przerażającej różnicy wieku.

ZOBACZ: Kłótnia jurorek "Dance Dance Dance". Jędrzejczyk dała popalić Nowakowskiej, Agustin dolał oliwy do ognia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE