Wstrząsające informacje o Mariuszu Czajce. Pod drzwi przynoszą mu jedzenie! Co z pieniędzmi na pogrzeb matki?

2021-05-16 8:37 likp
Mariusz Czajka
Autor: Archiwum SE Mariusz Czajka

Mariusz Czajka na początku roku poruszył całą Polskę, gdy zbierał pieniądze na pogrzeb własnej matki. Przez pandemię koronawirusa aktora dopadł ogromny kryzys finansowy i pomagać musieli mu obcy ludzie. Mariusz Czajka zebrał niemal 50 tys. złotych! Teraz pojawiły się kolejne wstrząsające informacje o popularnym aktorze, które sam wyjawił w rozmowie z Pomponikiem. - W styczniu ja nawet nie miałem co jeść - zdradził Mariusz Czajka. Teraz pod drzwi przynoszą mu jedzenie. A co stało się z pieniędzmi na pogrzeb matki gwiazdora znanego m.in. ze "Świata według Kiepskich"?

Mariusz Czajka był bardzo zżyty ze swoją ukochaną mamą. - Mama miała tylko mnie na tym świecie. Tata umarł, kiedy byłem mały. Przez ostatnie dwa lata pomagałem jej w najprostszych czynnościach, bo chorowała na osteoporozę, Parkinsona i raka w płucach. Mieszkaliśmy we trójkę, na 40 metrach w bloku: ona, ja i mój kot. Codziennie się ze mną żegnała, ale nie spodziewałem się, że jej odejście tak mnie załamie - mówił w osobistej rozmowie z "Super Expressem" aktor. Gdy matka Mariusza Czajki zmarła, okazało się, że ten nie ma pieniędzy na jej pogrzeb. Udało się jednak zorganizować pomoc. Aktor otworzył zbiórkę i zebrał 49 607 złotych! (CZYTAJ O TYM TUTAJ). Co się stało z tymi pieniędzmi? - Za pieniądze z publicznej zbiórki opłaciłem miejsce na cmentarzu i wyprawiłem pogrzeb. Jak minęły mrozy, wybudowałem mamie i tacie nowy grobowiec. Spłaciłem też długi, przez które miałem nóż na gardle - ujawnił Mariusz Czajka w rozmowie z Pomponikiem. Dzięki pomocy aktor stanął na nogi. A było już naprawdę fatalnie. - W styczniu ja nawet nie miałem co jeść... Przypadkiem odkrył to mój rehabilitant i powiedział o tym szefom jednej z firm z cateringiem dietetycznym. Od razu zaproponowali mi, że przez pół roku będą dostarczać mi zdrowe posiłki. Dzięki temu codziennie pod drzwiami czeka na mnie torebka ze śniadaniem, obiadem i kolacją. Wszystko jest pyszne i czuję się po tym doskonale - cieszył się aktor.

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Dowbor ma córkę z nieformalnego związku! Nie uwierzysz, kto jest ojcem dziewczyny. Ale podobieństwo!

To nie koniec dobrych wiadomości. Mariusz Czajka pełną parą powrócił do pracy aktorskiej! - Pomocną dłoń wyciągnęli też do mnie producenci seriali i scenarzyści. Od śmierci mamy zagrałem w czterech serialach i z żalem odmówiłem udziału w dwóch programach telewizyjnych, bo to już nie na moje siły. Niestety... - zdradził gwiazdor "Świata według Kiepskich".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze