Edyta Górniak o krok od TRAGEDII. WYBUCH TIRA na drodze! Mamy nagranie!

2020-08-06 9:28 DECK, xl
Edyta Górniak, wybuch tira na autostradzie
Autor: Akpa/arch.pryw. Edyta Górniak, wybuch tira na autostradzie

Edyta Górniak (47 l.) przeżyła chwile grozy! Artystka w nocy ze środy na czwartek jechała z Krakowa do Warszawy. Na drodze ekspresowej S7 ona i jej kierowca dostrzegli stojącego w płomieniach tira. Diwa postanowiła sprawdzić, co się dzieje i wezwać pomoc. Gdy była blisko ciężarówki, doszło do eksplozji!

Edyta Górniak była świadkiem przerażających scen. W nocy ze środy na czwartek piosenkarka jechała do Warszawy na nagrania jednego z programów. Do stolicy wiózł ją prywatny szofer. W okolicy Kielc na drodze S7 artystka i jej kierowca dostrzegli tira, który stanął w płomieniach. Postanowili sprawdzić, co się dzieje, czy prowadzący ciężarówkę nie wymaga pomocy. Diwa po udziale w programie "My Way" doskonale wiedziała, jak udzielić pierwszej pomocy, gdyby okazało się to potrzebne. 

"Edyta kazała się zatrzymać i wybiegła z samochodu, żeby sprawdzić, czy nikomu się nic się nie stało. Była bardzo blisko, gdy nastąpiła eksplozja" - mówi nasz informator. 

Jak ustalił serwis pomponik.pl, pojazd stanął w płomieniach z powodu nieszczelnego baku.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca tira zdążył wysiąść z auta i oddalić się od niego. 

Górniak zachowała spokój, chwyciła po telefon, aby wezwać pomoc. Na szczęście policja była już w drodze na miejsce zdarzenia. Po chwili artystka mogła więc dalej ruszyć w podróż do Warszawy. Na długo jednak nie zapomni tych mrożących krew w żyłach chwil. 

Zobaczcie wideo z miejsca zdarzenia:

Edyta Górniak - groźny wypadek na autostradzie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przypomnijmy, że pod koniec ub.r. Edyta Górniak zdała egzamin na prawo jazdy. Zrobiła to przed kamerami TVN w swoim programie "My Way". Od kiedy zdobyła prawo do kierowania pojazdem, skorzystała z niego tylko raz. Jednak znacznie pewniej czuje się na drodze i wie, jak reagować w przypadku niebezpiecznych zdarzeń. 

Zobacz także: Edyta Górniak robi prawo jazdy i wyznaje: Mandaty wezmę na raty [WYWIAD]

Najnowsze