WYCHUDZONA Margaret z grobową miną. Widać tylko SKÓRĘ I KOŚCI. Co się stało?

2020-08-10 15:25 doll, DECK
Margaret zapowiedziała nowy singiel
Autor: Instagram Margaret zapowiedziała nowy singiel

Margaret (29 l.) jeszcze do niedawna cieszyła się mianem "polskiej księżniczki popu", ale kilka miesięcy temu zdecydowała, że póki co wycofuje się ze sceny muzycznej. Spekulowano, że może chodzić o jakąś chorobę czy życiową tragedię, ale wokalistka nigdy tego nie skomentowała. Na najnowszym zdjęciu Margaret wygląda przerażająco...

Margaret w grudniu ubiegłego roku poinformowała fanów, że robi sobie przerwę w karierze. Był to spory szok, bo piosenkarce udało się pozbyć łatki "dziewczyny od nijakich hitów" i faktycznie z miesiąca na miesiąc szła bardziej w stronę ambitnej alternatywy.

"Przyszedł moment, kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album "Gaja Hornby" jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach. Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie" - napisała wówczas. O tym, na co cierpi Margaret pisaliśmy tutaj: Wychudzona Margaret cierpi na POWAŻNĄ CHOROBĘ?! Co jej jest?

Spekulowano, że Margaret ma depresję, ale ona sama nigdy tego nie skomentowała. Co jakiś czas wrzucała zdjęcia na Instagram, jednak fani bywali dla niej bezlitośni. Wygląda na to, że właśnie szykuje się przełom - Margaret zapowiedziała bowiem nową piosenkę! Utwór otrzymał tytuł "Reksiu" i powstał we współpracy z raperem Otsochodzi, czyli Miłoszem Stępniem.

Piosenka "Reksiu" póki co zapowiedziana została zdjęciem Margaret w bikini. Małgorzata pozuje w stawie porośniętym rzęsą i z grobową miną patrzy w obiektyw. Widać, że jest bardzo wychudzona, dosłownie skóra i kości. Fani są jednak zachwyceni - zarówno powrotem muzycznym Margaret, jak i jej odmienionym wyglądem.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Margaret. To chyba niepokojące zdjęcie...

Wyświetl ten post na Instagramie.
Reksiu feat @otsochodzi 📸 soooon @macadamczak Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)
Choroba aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przerwał milczenie o stanie zdrowia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.