Wychudzona żona Rubika! Agata zrzuciła aż 7 kilogramów. Jak teraz wygląda? Dieta

2019-10-09 11:45 rr
Piotr Rubik z żoną Agatą
Autor: Akpa Piotr Rubik z żoną Agatą

Żona Piotra Rubika (51 l.) pochwaliła się w sieci efektami odchudzania. Agata Rubik (32 l.) zrzuciła aż 7 kilogramów i zdradziła, jak tego dokonała.

Agata Rubik po wakacjach przeszła na dietę warzywno-owocową. Żona znanego muzyka postanowiła oczyścić w ten sposób organizm i przy okazji zrzucić zbędne kilogramy. Kobieta wybrała modny wśród gwiazd i bardzo wymagający post oczyszczający dr Dąbrowskiej. Choć efekty wyrzeczeń są spektakularne, to nie wszyscy są skłonni do takich poświęceń...

- Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując - czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? - napisała Agata Rubik na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

Zobaczcie nowe zdjęcie Agaty Rubik!

Najnowsze