Wyciekły zdjęcia ze świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"

2019-12-02 13:43 MGa
Rolnik szuka żony - odcinek świąteczny
Autor: AKPA "Rolnik szuka żony" - odcinek świąteczny

Tradycyjnie "Rolnik szuka żony" przygotował odcinek świąteczny, który TVP1 wyemituje w Boże Narodzenie. Program nagrano w dworku pod Warszawą - Dolinie Złotopolskiej. Oprócz uczestników 6. edycji "Rolnik szuka żony" w odcinku świątecznym zobaczymy Pawła i Małgosię Borysewiczów z synem i Mikołaja i Martę Korolów.

- Świąteczny stół zawsze jest u nas suto zastawiony. Wigilia jest oczywiście postna, ale święta robimy na bogato. Sam wędzę wędliny, pieczemy też dużo mięsa. No i oczywiście na stole nie może zabraknąć wina, które sam produkuję" - opowiada o swojej świątecznej tradycji Mikołaj Korol, który już trzecie święta spędzi z Martą, z którą związał się po programie. - Święta będą jak zwykle wspaniałe. Jeden dzień spędzimy u mojej siostry, to już taka tradycja - przyznaje Seweryn Nowak.

Prezenty, które przygotowali w czasie nagrania zostaną podarowane dzieciom z jednego z warszawskich szpitali onkologicznych. - Mam już prezent dla Ani, bo wiem, czego chce. Któregoś razu podczas rozmowy powiedziała o swoim marzeniu, dobrze to zapamiętałem. Mam więc nadzieję, że będzie zadowolona" - przyznaje pewny siebie Kuba Napierała. Ania również nie ukrywała, że zdążyła poznać marzenia swojego nowego partnera, więc wybranie prezentu nie jest szczególnym wyzwaniem.

W świątecznym nagraniu "Rolnik szuka żony" pojawił się również Rafał Brzozowski, który przy akompaniamencie gitary zaśpiewał wraz z uczestnikami najpopularniejsze polskie kolędy.

Najnowsze