Wygrali OGROMNE sumy w "Milionerach". Co zrobili z pieniędzmi?

2019-09-10 10:55 wp
 Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Hubert Urbański
Autor: AKPA Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Hubert Urbański

W tym roku kultowy program TVN - "Milionerzy" obchodzi 20 lat! Pierwszy raz teleturniej został wyemitowany 3 września 1999 roku. Od tamtej pory uczestnicy wygrali niejeden milion! Sprawdź, co zwycięzcy tytułowej sumy zrobili z pieniędzmi.

"Milionerzy" to kultowy już program TVN. Od lat trzyma widzów, ale też uczestników w ogromnym napięciu. Pytania budzą ogromne emocje, a tych trudnych wciąż nie brakuje. Mimo to, najlepszym udało się zgarnąć gwarantowaną nagrodę. Zwycięzcy musieli poprawnie odpowiedzieć na 12 (2008-2019) lub 15 (1999-2003) pytań. Ostatnio troje z nich zasiadło na kanapie "Dzień Dobry TVN". Szczęśliwi zawodnicy wyznali na co przeznaczyli ogromną sumę pieniędzy i jak wygląda życie po programie. Katarzyna Kant-Wysocka dzięki wygranej kupiła wymarzone mieszkanie: - Jest to mieszkanie z rynku wtórnego. Mimo wszystko chcieliśmy zaoszczędzić jak najwięcej. Do tej pory z mężem wynajmowaliśmy. Udało się kupić bez kredytu hipotecznego, czyli mamy bardzo duży spokój - wyznała w śniadaniówce.

Zobacz także: Milionerzy - Katarzyna Kant-Wysocka wygrała MILION! Kim jest nowa zwyciężczyni show?

Również Krzysztof Wójcik miał szczęście i zgarnął milion złotych w 2010 roku! Uczestnik przyznał, że wraz z żoną postanowili podróżować. Pieniądze przeznaczył też na pomoc rodzinie, ale także umieścił część na lokatach: - Część przeznaczyłem na pomoc rodzinie i podróże z żoną. Wolimy być niż mieć, bez żalu wydawaliśmy je na zwiedzanie świata.

Zobacz także: TVN, Milionerzy: Krzysztof Wójcik wygrał milion dzięki narzeczonej - WIDEO

Z kolei Remigiusz Skubisz zdobył 500 tys. złotych. W 2017 roku usłyszał pytanie o milion. Mężczyzna postanowił jednak nie ryzykować błędną odpowiedzią i wygrał połowę gwarantowanej kwoty. To i tak ogromna suma! - Wygrana nie rozmyła się. W tym momencie wykończamy z żoną dom, który kupiliśmy m. in. za te pieniądze - wyznał w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz także: Milionerzy: Zobacz pytanie za milion! Czy znasz odpowiedź?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Moje #boa 🐍 z recyclingu... #milionerzy #wwtbam @tvn.pl Post udostępniony przez Hubert Urbański (@huberturbanski_official)
Najnowsze