Wypadek w drodze na próbę. Muzyk grupy Fisz Emade Tworzywo w ciężkim stanie

Wypadek w drodze na próbę. Muzyk grupy Fisz Emade Tworzywo w ciężkim stanie
Autor: Facebook Wypadek w drodze na próbę. Muzyk grupy Fisz Emade Tworzywo w ciężkim stanie

Marcin Pendowski - basista grupy Fisz Emade Tworzywo, miał wypadek w drodze na próbę. Muzyk jest w śpiączce farmakologicznej - tak poinformował Kamil Barański, współpracujący z Marylą Rodowicz czy Nataszą Urbańską. Fani i przyjaciele trzymają kciuki za Marcina Pendowskiego. Jego żona potwierdziła tragiczne doniesienia. W jakim stanie jest teraz basista?

Marcin Pendowski uległ poważnemu wypadkowi. Jego żona potwierdziła, że do zdarzenia doszło, gdy artysta jechał motocyklem na próbę.

Jego przyjaciel zamieścił na Facebooku informację:

- Kochani, Marcin Pendowski miał wypadek, jest w śpiączce farmakologicznej. Nie znamy wszystkich jobów w kalendarzu Penda, więc oznaczam tu kolegów, z którymi muzycznie go kojarzę. Szukajcie na nie zastępcy. A przede wszystkim trzymajmy wszyscy kciuki za przyjaciela.

Marcin Pendowski jest nagradzanym muzykiem. Wraz z grupą Artrosis był dwukrotnie nominowany do Fryderyka. Od kilku lat jest członkiem grupy Fisz Emade Tworzywo. Jest również chórzystą w grupie Sound'n'Grace. Żona Pendowskiego podała informację o stanie zdrowia męża:

- Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej ze względu na obrażenia głowy. W takim stanie będzie jeszcze 2-3 dni. Rokowania są dobre. Niech już do nas wraca.

Doda rozstała się z mężem

ZOBACZ: Anna Popek wygląda niesamowicie! Fani zobaczyli jej zdjęcie sprzed 25 lat: "Niewiele się pani zmieniła" [FOTO]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze