Wyrobiec i Materna dyrektorami Teatru Bagatela

2020-06-02 14:19 rr
Wychodził z inicjatywą pocałunku w policzek, za chwilę lizał w szyję. Wstrząsająca relacja pracowniczek krakowskiego Teatru Bagatela
Autor: Teatr Bagatela Gmach Teatru Bagatela przy ulicy Karmelickiej 6 w Krakowie

Andrzej Wyrobiec i Krzysztof Materna mają zostać nowymi dyrektorami krakowskiego Teatru Bagatela. Poprzedni zarządca stracił stanowisko po tym, jak został oskarżony o molestowanie seksualne pracownic.

Jak podaje TVN24, nowym dyrektorem naczelnym Teatru Bagatela ma zostać Andrzej Wyrobiec (były sekretarz generalny PO i były wiceminister kultury), a stanowisko dyrektora artystycznego otrzyma Krzysztof Materna (konferansjer, satyryk, aktor, reżyser i producent telewizyjny). Panowie zostali wybrani na te stanowiska przez komisję konkursową, jednak powołanie ich zależy już od decyzji prezydenta Krakowa - Jacka Majchrowskiego. TVN24 podaje jednak, że jest to jedynie formalność. 

Wyrobiec i Materna mają zastąpić na tym stanowisku Henryka Jacka S. Mężczyzna piastował posadę dyrektora Teatru Bagatela przez ponad 20 lat. Jesienią zeszłego roku został on oskarżony o molestowanie seksualne pracownic i stracił pracę. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze