Mocne wyznanie Izabeli Janachowskiej. Chodzi o seks z mężem! "Możecie mi zazdrościć"

2021-04-11 16:42 Wiktoria Policha
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
Autor: WBF

Izabela Janachowska jest ze swoim mężem Krzysztofem Jabłońskim od 2014 roku. Parę dzieli spora różnica wieku. Ona ma 34 lata, a jej ukochany 61. Internauci ciężko piszą w związku z tym zgryźliwe komentarze... chodzi o życie intymne znanej pary. Tym razem weddingplanerka postanowiła zabrać głos. Jej wyznanie zwala z nóg, dała popalić hejterom! "Możecie mi zazdrościć" - mówiła. Poznajcie szczegóły!

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński to para, która mimo różnicy wieku darzy się wielkim uczuciem i dogaduje się świetnie. To dla nich tylko liczba i zupełnie nie zwracają na to uwagi. Inaczej jest z internautami, którzy często piszą zgryźliwe komentarze lub sugerują, że gwiazda TVN zawdzięcza karierę "koniecznością sypiania" z przedsiębiorczym mężem. Janachowska odpowiedziała w najnowszym odcinku na YouTube "Czy HEJT mnie boli?". Wraz z partnerem czytali sobie negatywne komentarze. Gwiazda zebrała się na szczere wyznanie o seksie z Jabłońskim!

Izabela Janachowska szczerze o seksie z mężem

"Ja to robię z największą przyjemnością, możecie mi zazdrościć, takie doświadczenie w łóżku… Polecam!" - mówiła pełna dystansu. Wypowiedziała się też na temat swojej urody i tego, co sądzi o negatywnych opiniach na temat jej wyglądu: "Uroda jest tak indywidualną kwestią, jednemu się podoba to, drugiemu tamto, dla kogoś będę atrakcyjna, dla kogoś zupełnie nie. (..) A to, że się komuś nie podobam? Jakie to ma dla mnie znaczenie…"

ZOBACZ: Padniecie, gdy zobaczycie, jak wygląda dziś córeczka Joanny Krupy. Podobieństwo do mamy zwala z nóg!

Dobre podejście?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze