Z Must Be The Music na plan disco polo. Wiemy, kto zagrał u Diskorolki

2016-03-29 20:30

Łukasz Gruszczyński nie zwalnia tempa. Przygotował właśnie swoją najnowszą produkcję ,,Dzisiaj do rana", która już niebawem pojawi się w sieci. W rozmowie z SE.pl muzyk zdradził nam, z kim tym razem pracował na planie klipu.  

„Dzisiaj do rana" jak mówi nam wokalista, jest bardzo mocno ,,imprezowym" w charakterze utworem. Teledysk do tej piosenki powstał w nowym, kieleckim klubie ,,Progres", który ujął filmowców swoim wnętrzem i panującą w nim atmosferą. Przy okazji tej produkcji Łukasz spotkał się na planie z utalentowaną Katarzyną Antosz, która ma już za sobą głośny debiut.

- Na planie mojego wideoklipu pojawiła się Kasia, grająca już wcześniej tytułową rolę w pierwszym hicie Diskorolki pod tytułem: „Helka modelka" - mówi nam muzyk i dodaje, że Kasia ma za sobą udział w bardzo popularnym programie. - Pojawiła się w ,,Must Be The Music", w którym wzruszyła wszystkich swoją historią. Mocno trzymam za nią kciuki – dodaje.

Kolejną z modelek biorących udział w teledysku jest Klaudia Kisiel. Wcześniej mogliśmy ją zobaczyć w wideoklipie do piosenki „Zakochana Para". Do ekipy Diskorolki dołączyli również: Angelika, Andrzej i Wiktor.

- Wszyscy świetnie bawili się na planie i dlatego zdjęcia wyszły bardzo naturalnie – przyznaje Łukasz.

Za kamerą stanął Marcin Kosmala, filmowiec prowadzący firmę Clamar-Media, która realizowała video m.in. podczas konkursów Miss Polski, Miss Polski Nastolatek, czy Mister Ziemi Świętokrzyskiej. Wokalista wierzy, że „Dzisiaj do rana" stanie się wakacyjnym hitem 2016.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze