Z Must Be The Music na plan disco polo. Wiemy, kto zagrał u Diskorolki

2016-03-29 20:30

Łukasz Gruszczyński nie zwalnia tempa. Przygotował właśnie swoją najnowszą produkcję ,,Dzisiaj do rana", która już niebawem pojawi się w sieci. W rozmowie z SE.pl muzyk zdradził nam, z kim tym razem pracował na planie klipu.  

„Dzisiaj do rana" jak mówi nam wokalista, jest bardzo mocno ,,imprezowym" w charakterze utworem. Teledysk do tej piosenki powstał w nowym, kieleckim klubie ,,Progres", który ujął filmowców swoim wnętrzem i panującą w nim atmosferą. Przy okazji tej produkcji Łukasz spotkał się na planie z utalentowaną Katarzyną Antosz, która ma już za sobą głośny debiut.

- Na planie mojego wideoklipu pojawiła się Kasia, grająca już wcześniej tytułową rolę w pierwszym hicie Diskorolki pod tytułem: „Helka modelka" - mówi nam muzyk i dodaje, że Kasia ma za sobą udział w bardzo popularnym programie. - Pojawiła się w ,,Must Be The Music", w którym wzruszyła wszystkich swoją historią. Mocno trzymam za nią kciuki – dodaje.

Kolejną z modelek biorących udział w teledysku jest Klaudia Kisiel. Wcześniej mogliśmy ją zobaczyć w wideoklipie do piosenki „Zakochana Para". Do ekipy Diskorolki dołączyli również: Angelika, Andrzej i Wiktor.

- Wszyscy świetnie bawili się na planie i dlatego zdjęcia wyszły bardzo naturalnie – przyznaje Łukasz.

Za kamerą stanął Marcin Kosmala, filmowiec prowadzący firmę Clamar-Media, która realizowała video m.in. podczas konkursów Miss Polski, Miss Polski Nastolatek, czy Mister Ziemi Świętokrzyskiej. Wokalista wierzy, że „Dzisiaj do rana" stanie się wakacyjnym hitem 2016.

Najnowsze