Zakochana para z "Na Wspólnej" spełnia swe marzenie. Nie zgadniesz, jaki biznes otwierają

2021-04-17 18:47 Bogdan Stech
Zakochana para z Na Wspólnej spełnia swe marzenie. Nie zgadniesz, jaki biznes otwierają
Autor: Instagram Zakochana para z "Na Wspólnej" spełnia swe marzenie. Nie zgadniesz, jaki biznes otwierają

Ilona Wrońska i Leszek Lichota postanowili zająć glampingiem. W ten sposób chcą spełniać swoje marzenia. Ilona Wrońska razem z partnerem, aktorem Leszkiem Lichotą znani z serialu z "Na Wspólnej" poinformowali o tym we wpisie w mediach społecznościowych. Znana z licznych kontrowersji para i tym razem postanowiła zająć się ryzykownym, w czasach pandemii koronawirusa, biznesem. Gdzie Ilona Wrońska i Leszek Lichota chcą prowadzić swój wymarzony interes?

Ilona Wrońska i Leszek Lichota postanowili - jak to ujęli w wpisie na Instagramie - zacząć spełniać swoje marzenia. "Często jest tak, że spełniamy marzenia innych. Czas zacząć spełniać swoje" - czytamy na profilu Ilony Wrońskiej na Instagramie. "@forrestglamp to tam niebawem widzimy się z Wami".

Spełnianie własnych marzeń to w przypadku Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty własny biznes. Znana z serialu "Na Wspólnej" para postawiła na nowość. I trzeba też przyznać, że chce zająć się ryzykowną branżą. Turystyka, bo o niej mowa, w czasach pandemii nie jest zbyt popularna. Aktorzy postanowili jednak zająć się niszą na rynku czyli. glampingiem.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Glamping to zbitka angielskich słów glamorous (ekskluzywne) i camping (biwak), oznaczająca luksusowy kemping, czyli w wygodnym miejscu i często z dodatkiem usług hotelarskich. Ten styl uprawiania turystyki zyskuje na popularności w XXI wieku, gdy turyści szukają wolności kojarzonej z dziką przyrodą i jednocześnie nie chcą rozstawać się z wygodą, do jakiej przyzwyczaiły ich centra turystyczne - tłumaczy Wikipedia.

Gdzie Ilona Wrońska i Leszek Lichota chcą prowadzić swój wymarzony biznes? W internetowym wpisie na portalu społecznościowym oznaczyli Beskid Niski. I jak w nim czytamy, wszystko wskazuje na to, że to tam realizować będzie swoje marzenia para z serialu "Na Wspólnej". "Jak śnieg stopnieje mnóstwo zadań i pracy przed nami. Niebawem podzielimy się z Wami szczegółami gdzie i od kiedy będziecie mogli nas odwiedzać, a przy okazji tak jak my zakochać się w Beskidzie Niskim" napisała Ilona Wrońska na Instagramie. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze