Gwiazdy serialu TVN właśnie się do tego przyznały. Miłość z ekranu pojawiła się w życiu prywatnym

2020-12-02 15:42 ksz
Para w serialu okazała się miłością w życiu prywatnym. Aktorzy serialu TVN są razem!
Autor: Instagram

Kamila Kamińska (31 l.) i Michał Meyer (35 l.) to gwiazdy serialu TVN7 "Zakochani po uszy". W produkcji grali zakochanych. Teraz okazało się, że są razem w życiu prywatnym! Oboje opublikowali na swoich Instagramach takie samo zdjęcie. Fani oraz koledzy i koleżanki po fachu zaczęli im gratulować. To nie serialowa rzeczywistość, a prawdziwe życie. Aktorzy tworzą teraz związek.

Kamila Kamińska i Michał Meyer to gwiazdy popularnego serialu "Zakochani po uszy". Kamińska to laureatka nagrody za profesjonalny debiut aktorski na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017 za rolę w filmie "Najlepszy". Występuje również w serialu "Barwy szczęścia". Natomiast Michał Meyer znany jest z parodiowania postaci z show-biznesu w programie TVN Szymon Majewski Show. Był uczestnikiem 14. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". W serialu "Zakochani po uszy" Kamińska i Meyer najpierw grali zakochaną parę, ale doszło do ich rozstania i postać garna przez Meyera jest w szczęśliwym związku z Joanną (graną przez Katarzynę Grabowską). To prawdziwy zwrot akcji, który przeniósł się z serialowego życia na prywatne. 

ZOBACZ:Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, co robi w domu. Wszyscy patrzą na jej twarz: "DZIEWCZYNECZKA"

Fani podejrzewali, że zdjęcie, które widzimy powyżej pochodzi z serialu. Jednak aktorzy nie szczędzą sobie czułości w opisie. Fani są zdezorientowani. Część z nich myśli, że to może promocja serialu, inni gratulują i uważają, że para idealnie do siebie pasuje. Nie ma jeszcze oficjalnego komentarza gwiazd, ale internauci uważają, że to musi być prawda, bo obserwują InstaStories Kamińskiej i Meyera, a tam zauważyli bardzo bliską relację tej dwójki.  

Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan
Najnowsze