Żałoba w rodzinie Damięckich. Dziadek rodu przegrał walkę z koronawirusem. Wpis Matyldy chwyta ze serce

2020-11-21 21:53 kaja
Matylda Damięcka napisała wiersz. Nie jestem człowiekiem? Nie jestem ideologią
Autor: Akpa Matylda Damięcka napisała wiersz. "Nie jestem człowiekiem? Nie jestem ideologią"

Matylda Damięcka za pośrednictwem Instagrama poinformowała o śmierci swojego dziadka. Edward Stankiewicz zmarł w wyniku zarażania koronawirusem. Tą wyjątkową smutną sytuacją Matylda Damięcka skomentowała wzruszającą grafiką i zwróciła się do internautów, by nie lekceważyć pandemii COVID-19.

Matylda Damięcka pochodzi z wyjątkowo aktorskiej rodziny, za córką Macieja Damięckiego i siostrą Mateusza Damięckiego. Sama popularność zdobyła w roli Karoliny Brzozowskiej z serialu "Na Wspólnej". Dzisiaj spełnia się jako artystka, publikując w sieci liczne grafiki komputerowe. Jej posty  często dotyczą bieżących wydarzeń społeczno-politycznych w kraju

Czytaj też: Magda Gessler pochwaliła się wnuczką. UROCZY widok

Niestety, artystka przechodzi teraz wyjątkowo trudny czas. W wyjątkowo osobistym i smutnym poście na swoim Instagramie poinformowała bowiem ona o śmierci dziadka. Edward Stankiewicz zmarł w wyniku zakażenia koronawirusem. Damięcka w swoim wpisie zaapelował również, by nie lekceważyć pandemii.

- Edward Stankiewicz, inżynier konstruktor, dyplomata. napisał książkę o krajach, których już nie ma w kształcie w jakim je poznał -o Afganistanie, Libii i Iraku. Nie zdążył jej wydać. będzie nam cię brakować a książkę przysięgam wydamy - napisała w swoim wpisie Damięcka. 

Morawiecki wprowadził nowe obostrzenia
Najnowsze