Zamachowska szczerze o swojej niesfornej PUPIE. Mocne!

2020-01-19 10:56 zw
Monika Zamachowska zabrała Zbyszka do pracy
Autor: Jan Biały Monika Zamachowska zabrała Zbyszka do pracy

Ups! Monika Zamachowska (48 l.) niedawno pokazała nam więcej, niż jej się wydawało. Niesforne pośladki gwiazdy dziarsko wyskoczyły z pękniętej kreacji, a biedna Monika ujrzała swą wpadkę dopiero w "Super Expressie". Teraz postanowiła skomentować skandal. Komu jak komu, ale Monice nie brak pewności siebie w każdej sytuacji!

Monika Zamachowska (48 l.) niedawno pokazała nam więcej, niż jej sie wydawało. Pośladki gwiazdy dziarsko wyskoczyły z pękniętej kreacji podczas promocji wzniosłej opery, a biedna Monika ujrzała swą wpadkę dopiero w "Super Expressie". Jedni śmiali się ukradkiem z pecha prezenterki, innym było jej żal. A ona sama uważa, że cała sytuacja daje jej same powody do radości!

Oto, co Monika Zamachowska napisała na swoim Instagramie o całej sprawie, pokazując artykuł z "Super Expressu": "Tak, to są moje pośladki. Niezłe zresztą, tak uważam, jak na panią pod pięćdziesiątkę. Próbuję znaleźć pozytywy tej sytuacji i takie mam: dzięki pękniętemu szwowi opera trafiła na pierwsze strony gazet! Ot co". To się dopiero nazywa pewność siebie w każdej sytuacji!

Najnowsze