Zaskakująca praca żony Szymona Hołowni! Jest jedną z nielicznych kobiet... [WIDEO]

2019-12-08 17:15 rr
Szymon Hołownia
Autor: Akpa Szymon Hołownia

Szymon Hołownia (43 l.) chce wystartować w wyborach prezydenckich 2020. Dziennikarza znają doskonale wszyscy fani programu "Mam talent", ale o jego rodzinie do tej pory niewiele było wiadomo. Teraz okazuje się, że jego żona wykonuje bardzo zaskakującą pracę.

Szymon Hołownia jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Choć mężczyzna od kilkunastu lat gości na antenie TVN, to do tej pory niewiele było wiadomo na temat jego życia prywatnego. Rąbka tajemnicy uchylił "Newsweek", który na swoich łamach poinformował, iż żona byłego prowadzącego "Mam Talent!" jest pilotem MiG-29. Małżeństwo mieszka w domu pod Warszawą z dwuletnią córką Manią. Podobno na spotkaniach towarzyskich z innymi żołnierzami z jednostki mówi o sobie żartem "żona pilota". - Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów - opowiedział dziennikarz w rozmowie z "Newsweekiem".

Praca żony Szymona Hołowni może być dla wielu osób zaskoczeniem. Niewiele pań decyduje się na taki zawód, a w Siłach Powietrznych jest zaledwie 17 kobiet wśród personelu latającego. Urszula Brzezińska-Hołownia w stopniu porucznika służy w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim,

Najnowsze