Zaskakujące baby shower gwiazdy „M jak Miłość”. Wyłamuje się z konwencji

2019-08-13 10:58 doll
Joanna Jarmołowicz
Autor: AKPA

Na przełomie sierpnia i września Joanna Jarmołowicz (25 l.) z „M jak Miłość” zostanie mamą. Aktorka, prywatnie dziewczyna Jana Królikowskiego (27 l.), przygotowuje się do tych niezwykłych chwil. Okazuje się, że jej baby shower wyglądało nietypowo!

Baby shower szturmem zdobywa serca polskich celebrytek, które z miejsca pokochały nowy zwyczaj organizowania imprez „na cześć” płci nienarodzonego jeszcze dziecka. Zwykle pomysły na taką uroczystość krążą wokół spokojnego podwieczorku z koleżankami, które zobowiązane są do przyniesienia przyszłej mamie praktycznych prezentów.

Janachowska zdradziła prawdę o swoim baby shower! Dostała luksusowy prezent

Kaczorowska zorganizowała baby shower! Goście jedli z palet [GALERIA]

Baby shower miała też Joanna Jarmołowicz, której impreza odbyła się w nietypowym miejscu. Aktorka zdecydowała się na skromny piknik w cieniu drzewa. Na zdjęciu widać, że została obdarowana raczej skromnie: w pieluchy, śpioszki i zdjęcie oprawione w ramkę. Trzeba przyznać, że skromne baby shower Jarmołowicz wyłamuje się z konwencji wystawnych przyjęć z obranym motywem.

Joanna Jarmołowicz prywatnie jest dziewczyną Jana Królikowskiego, brata Antka oraz syna Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego.

Dziewczyna Królikowskiego jest w ciąży. Pozowała z przyszłą teściową

Najnowsze