Zbrojewicz wygryzł Rutkowskiego z serialu

2019-11-21 5:56 TUMM
Zbrojewicz zagra zamiast Rutkowskiego
Autor: materiały prasowe/Akpa Zbrojewicz zagra zamiast Rutkowskiego

Na planie serialu „Mały Grand Hotel” pojawił się detektyw. Na pierwszy rzut oka Krzysztof Rutkowski (59 l.) jak żywy! To jednak Mirosław Zbrojewicz (62 l.). Aktor, zazwyczaj grający gangsterów, na prośbę Beaty Harasimowicz – pomysłodawczyni serialu, wcielił się w postać Krzysztofa Grutkowskiego. Na początku twórcy myśleli o propozycji dla samego detektywa, ale w końcu postanowiono inaczej.

– Zagrał doskonale. Takiego detektywa chciałam w „Małym Grand Hotelu”. Grutkowski prawie jak Rutkowski, może nawet lepszy – mówi ze śmiechem Harasimowicz, królowa polskich kabaretów.
Okazuje się, że Zbrojewicz przed wejściem na plan oglądał wystąpienia detektywa. – No zobaczyłem, zobaczyłem. Szkoda gadać! – machnął ręką.
Więcej uznania dla swojego sobowtóra ma prawdziwy Rutkowski. To jest to człowiek, który się nadaje do tej roli, bo nawet gest palcem ma taki jak ja. Pewnie oglądał konferencje z moim udziałem. Powinien mieć bardziej wystrzyżone boki i ostry kwadrat. Jeśli chodzi o stylizację, to przydałyby się okulary i ciuchy dużo lepszej marki – komentuje nam popularny „Rutek”.
Razem ze Zbrojewiczem w serialu grają największe gwiazdy kabaretu – m.in. Marcin (45 l.) i Michał (48 l.) Wójcik z Ani Mru-Mru.

Najnowsze