Zdradzona Monika Zamachowska wbija szpilę mężowi. Mówi o seksualności

2021-04-19 6:10 tumm
Zajawka Zamachowska
Autor: WYDANIE SE Stanisław Chodorowski

Zdrada to największy cios dla każdej kobiety. Przekonała się o tym na własnej skórze Monika Zamachowska (48 l.). Dziennikarka po rozstaniu z mężem Zbigniewem Zamachowskim (59 l.) przerwała milczenie i opowiada, jak naprawdę wyglądało jej małżeństwo. To co zdradziła w wywiadzie, z pewnością nie spodoba się aktorowi. Gwiazda przy okazji wbiła mu szpilę. To musiało go bardzo zaboleć. Poznajcie szczegóły.

Zamachowscy uważani byli za bardzo udane małżeństwo. Okazuje się, że rzeczywistość była zupełnie inna. Po tym jak aktor wyprowadził się z ich mieszkania, dziennikarka postanowiła wyjawić swoją wersję prawdy.

Bycie zakochaną przez dziesięć lat było niezwykle męczące, bo jednostronne. Byłam w szoku. Mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy, ze zdradą męża włącznie, to były kłopoty jak w innych związkach. Oczywiście szukam winy w sobie, szukam uzasadnienia, jak mogło do tego dojść, że za chwilę będę potrójną rozwódką. Zmarnowałam nam trochę życia – powiedziała w rozmowie z magazynem "Wprost".

Jednym z powodów kłótni, do których między nimi dochodziło, były jej dzieci. Zbigniew chciał by się wyprowadziły. – „Dla matki wybór »dzieci albo mąż«, nie istnieje i nie może istnieć. Na szczęście to jest instynkt, nie muszę tego racjonalizować. Mam też własną ocenę tej sytuacji i ona brzmi tak: Moje dzieciaki są fantastyczne!” – dodała.

ZOBACZ: Zrozpaczona żona Krzysztofa Krawczyka wyjawia kolejny rodzinny dramat. Chodzi o brata artysty

Monika wyznała, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swoich teściów.

I choć Zamachowska została bardzo zraniona, chciałaby się jeszcze zakochać. Zdradziła jakiego faceta chciałaby mieć u swego boku...

Takiego, który zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową. Kogoś, kto umie rozmawiać o najtrudniejszych sprawach tak, żeby nie ranić - powiedziała.

Sam Zamachowski wydał wcześniej oświadczenie, że nie będzie komentował swojego prywatnego życia.

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze