Zdradzona żona piłkarza w "Tańcu z Gwiazdami"

2020-01-22 12:08 rr
Zdradzona żona piłkarza w Tańcu z Gwiazdami
Autor: Akpa Zdradzona żona piłkarza w "Tańcu z Gwiazdami"

W 11. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawi się jedna z najpiękniejszych polskich modelek - Edyta Zając (32 l.)! Kobieta podbiła światowe stolice mody, a teraz czeka ją nowe zawodowe wyzwanie. Jak poradzi sobie na parkiecie?

Edyta Zając z natury jest romantyczką i uwielbia oglądać filmy tego gatunku. Żyje w ciągłej podróży, dlatego śmieje się, że samolot to jej naturalne środowisko. Zanim spełni swoje marzenie i odleci zamieszkać w Miami, czeka ją jedna z najbardziej niezwykłych przygód w życiu - występ w 11. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

W dzieciństwie Zając marzyła, żeby zostać piosenkarką. Przez dwa lata uczęszczała do szkoły muzycznej, a aż siedem lat śpiewała. Do świata modelingu trafiła w wieku 15 lat, dzięki konkursowi w młodzieżowej gazecie. Jej kariera to pasmo niekończących się sukcesów. Występowała na wybiegach w Nowym Jorku, Mediolanie, czy Londynie w strojach najbardziej znanych projektantów. Prywatnie Edyta Zając była żoną piłkarza Jakuba Rzeźniczka (34 l.). Małżeństwo legło w gruzach, kiedy w mediach pojawiła się informacja o zdradzie mężczyzny i jego nieślubnej córce. To modelka złożyła pozew o rozwód.

Jak Edyta Zając poradzi sobie na tanecznym parkiecie? O tym przekonamy się wiosną na antenie Polsatu!