Żebrowska pokazała zdjęcie po porodzie. Zmiana jest widoczna, fani gratulują

2020-09-16 11:14 doll
Aleksandra Żebrowska z drugim synem
Autor: Instagram Aleksandra Żebrowska z drugim synem

Ola Żebrowska (31 l.), żona Michała Żebrowskiego (48 l.), miesiąc temu urodziła trzecie dziecko. Najstarszy syn, Henryk, urodził się w 2010 roku, a kilkuletnia przerwa od opieki nad niemowlakiem dała Żebrowskim w kość. Aleksandra uwieczniła tę przemianę na zdjęciu.

Jak można było zobaczyć w mediach społecznościowych, Aleksandra Żebrowska znosiła trzecią ciążę naprawdę dobrze. Publikowała żartobliwe zdjęcia z ogórkiem kiszonym czy smalcem, pokazując fanom, że świetnie się czuje. Urodziła na początku sierpnia i niemal od razu pochwaliła się karmieniem piersią przy jednoczesnym jedzeniu pizzy.

Tak żona Żebrowskiego wyglądała tuż po porodzie. Jest zdjęcie ze szpitala [ZOBACZ]

W opiekę nad bobasem zaangażował się także Michał Żebrowski. Dumny tata pokazał na Instagramie zdjęcie, które podpisał: "Spaliśmy 3 godziny", czym rozbawił fanów. Internauci piszą z zazdrością, że chcieliby wyglądać tak dobrze na tak minimalną liczbę godzin snu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Spaliśmy 3 godziny 💪 Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

Kulisy macierzyństwa odsłania także Ola, która pokazała zdjęcie miesiąc po porodzie i zdradziła, że przy pierwszym dziecku zachowywała się zupełnie inaczej. Mając 24 lata, cztery tygodnie po porodzie już wyszła na ściankę, pozując z mężem na premierze w jego Teatrze 6. Piętro. "Tęsknię za @teatr6pietro ale dzisiaj nie byłoby szans, żebym z doklejonymi rzęsami wyszła z domu w czymkolwiek innym niż dres" - napisała 31-letnia Żebrowska.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze