Chajzer śmieje się na wizji z KISZENIA OGÓRKÓW. Zabawne? [WIDEO]

2020-08-02 11:23 PMar
Filip Chajzer śmieje się z kiszenia ogórków
Autor: AKPA Filip Chajzer śmieje się z kiszenia ogórków

Wydawałoby się, że rozmowa z zaproszoną do studia ekspertką na temat domowego wyrobu ogórków małosolnych nie ma szans zażenować widzów. Prowadzący tego dnia "Dzień dobry TVN" Filip Chajzer (wraz z Magdaleną Ohme) pokazał jednak, że tak sądzić mogą ludzie tylko z małą wyobraźnią. Żarty, które czynił na wizji, wprawiają w osłupienie!

Zaproszona do programu ekspertka kulinarna Beata Kartowicz zdradzała widzom swoje patenty na przygotowanie w domu wybornych ogórków małosolnych. W czasie, w którym o tym opowiadała Chajzer kilkukrotnie wchodził jej w zdanie, prezentując bardzo niewybredne żarty z podtekstem seksualnym. Gdy Kartowicz poinformowała, że aby szybciej ukisić ogórki można obciąć ich końcówki, widzowie usłyszeli od Chajzera: "łatwiej wejdzie". Później było jeszcze gorzej. Kartowicz mówiła, jak przyspieszyć proces przygotowywania ogórków małosolnych. – Ciepła woda lub gorąca woda... – zaczęła. – A nie zwiotczeje? – ni stąd, ni zowąd wypalił Chajzer, ku radości roześmianej współprowadzącej. Na szczęście gość programu zachował zimną krew. – Nie zwiotczeje, Filipie. Naprawdę, wierz mi, że będzie wspaniały, chrupiący, JĘDRNY – odpowiedziała, nie kryjąc przy tym irytacji Kartowicz.

Film szybko trafił do sieci z następującym opisem: Wiele było już dyskusji na temat IQ Filipa Chajzera. Dzisiejsze wydanie Dzień Dobry TVN ostatecznie dowodzi, że Filip to błyskotliwy chłopak. No bo patrzcie: czy ktoś mało błyskotliwy połączyłby KISZENIE OGÓRA z tym KISZENIEM OGÓRA? No właśnie.Dodatkowo - wraz z Panią Małgorzatą Ohme, Filip dołącza do osób, które udowadniają, że edukacja seksualna w Polsce jest na świetnym poziomie.

Całe zdarzenie wyglądało następująco:

Cudowne ogórki – czy warto je jeść, co z nich zrobić?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze