Syn Zenka dawno nie widział córki. "Bardzo ją kocha"

2020-08-01 5:25 PAM
Martyniuk wybaczył synowi
Autor: se.pl Martyniuk wybaczył synowi

Zenek Martyniuk (51 l.) mimo wielkiej sławy i pieniędzy nie ma łatwego życia. Król disco polo wciąż musi się tłumaczyć z wybryków syna Daniela (31 l.), który skalał wizerunek rodziny. Zima i wiosna była nerwowym i przykrym czasem dla Martyniuków. Na szczęście wraz z latem wyszło do nich słońce. Daniel się opamiętał, a gwiazdor mocno wierzy, że syn wyjdzie na prostą.

Zenek znów może spać spokojnie. Jego ukochany jedynak na razie nie daje mu powodów do niepokoju. Daniel nieco się wyciszył, a znany ojciec już prawie zapomniał o kłopotach, które chłopak ściągnął na całą rodzinę. Już w 2019 r. zapowiadało się, że nie będzie łatwo. W trzy miesiące po ślubie zaczęły się awantury domowe. Jego ciężarna wtedy żona Ewelina (21 l.) wyprowadziła się od niego. Ostatecznie w sądzie leży pozew rozwodowy.

Tej wiosny Daniel trafił do aresztu za złamanie decyzji sądu o zakazie prowadzenia pojazdów, później brał udział w pijackiej burdzie w stolicy. Zenek tak bardzo kocha swego jedynaka, że cały czas w niego wierzy.

– Co tu wybaczać? To mój jedyny syn. Czasem w życiu błądzi, ale naprawdę nie jest zły. Każdy z nas popełnia większe i mniejsze błędy. Teraz Daniel trochę się uspokoił. Ostatnio nie mamy z nim żadnych problemów – cieszy się w rozmowie z nami Zenek.

Seksowna żona Martyniuka na premierze filmu "Zenek"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niedawno artysta wraz z żoną Danusią (52 l.) odwiedzili synową.

Czytaj też: Zakuli jej syna w kajdany jak bandytę

– Mamy nadzieję, że niedługo Ewelina i Laurka (1,5 l.) przyjadą na Podlasie i spędzimy trochę czasu w rodzinnej atmosferze. Wnuczka daje nam mnóstwo radości i już nie możemy się doczekać, kiedy jej śmiech znów wypełni nasz dom. Jak dziecko jest w domu, to wszelkie przykrości odchodzą w niepamięć. Daniel naprawdę bardzo kocha córkę i bardzo czeka na ich przyjazd, bo dawno się nie widzieli – zdradza Zenek.

Najnowsze