Martyniuk został szoferem syna! Byli u fryzjera przed chrzcinami [ZDJĘCIA i WIDEO]

2019-04-18 16:47 IGA
Zenon Matyniuk z synem Danielem
Autor: papara13 Zenon Matyniuk z synem Danielem

Zenek Martyniuk został szoferem syna! W Wielki Czwartek, kiedy w większości polskich rodzin trwają już przygotowania do świąt, król disco polo wraz z synem wybrali się na shopping do stolicy. Przed zakupami w modnym centrum handlowym dla bogaczy ojciec z synem odwiedzili również swojego osobistego fryzjera. Potem wystylizowani ruszyli na poszukiwania modowych perełek na wieszakach z najdroższymi markami ciuchów. Całą wyprawę do Warszawy z Zenkiem w roli szofera, Daniel relacjonował na swoim instagramie.

Tegoroczne święta Wielkiej Nocy dla rodziny Martyniuków będą wyjątkowe przede wszystkim za sprawą małej Laury, która w okresie świąt zostanie ochrzczona. Sławny dziadek oraz młody ojciec chcą podczas rodzinnej uroczystości wyglądać perfekcyjnie, dlatego postanowili zadbać o swój look już teraz. Rano wyruszyli z Białegostoku do Warszawy, gdzie w lokalu w centrum stolicy czekał na nich ulubiony fryzjer o imieniu Dima. Lider zespołu Akcent strzyże się u niego od lat. Tym razem z usług skorzystali obaj panowie.

Kiedy już odświeżyli swoje fryzury, udali się na drogie zakupy. Zenek przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu. W wywiadach nie ukrywa, że chętnie wydaje pieniądze na markowe ciuchy wykonane z najlepszych materiałów. Tym razem też nie szczędził grosza na swój wygląd. Nie ma się co dziwić, w końcu chrzest pierwszej wnuczki to to nie byle jaka okazja, żeby zadać szyku doskonałym wyglądem.

Daniel odkąd stracił prawo jazdy coraz częściej spędza czas ze swoimi rodzicami. Dotąd na wypady do Warszawy lub w odwiedziny u żony i córki woziła go mama lub Rysiek, klawiszowiec grupy Akcent. Tym razem osobistym szoferem Daniela został sam Zenek. Sami zobaczcie!