Radosna nowina w domu Martyniuka. Czy w końcu nastąpi pokój i pojednanie?

2021-01-13 12:15 dkow
Zenon Martyniuk
Autor: Fot. Piotr Molecki/East News

Rodzinne sprawy rodu Martyniuk już dawno utraciły rangę "prywatnych". Telenowela, która rozgrywała się z udziałem syna Daniela (32 l.) oraz jego byłej żony prawdopodobnie dobiegła końca! Czy to oznacza koniec kłótni i rozpoczęcie rodzinnej sielanki?

Skandal wokół zachowania Daniela Martyniuka odbijał się na sławie jego ojca, Zenona Martyniuka (52 l.). W konflikt pomiędzy byłymi małżonkami mocno zaangażowali się rodzice. Często puszczały im nerwy - szczególnie, kiedy w grę wchodziła obrona dobrego imienia ich najbliższych. Jednak okazuje się, że przyszedł czas na zakopanie topora wojennego! Zenek zdradził szczegóły atmosfery panującej w relacji Daniela z byłą żoną. Jest szansa na pokój! Jak pisaliśmy wcześniej: - Daniel od pewnego czasu nie sprawia żadnych problemów. Wszystko powoli wraca na właściwe tory.

Sprawdź to: Tak wyrosła córka Daniela Martyniuka. Uderzające podobieństwo, będziecie w szoku! [FOTO]

Wokalista udzielił wywiadu dla tabloidu "Twoje Imperium", w którym zdecydował się wypowiedzieć na temat sytuacji w domu. Warto przypomnieć, że odkąd Daniel Martyniuk musiał to zrobić, zaszła w nim zmiana! Jak informowaliśmy, Zenek spędził święta w Białowieży. Niestety, nie widział w tym okresie swojej ukochanej wnuczki! Mimo trudnych relacji, Ewelina, była żona Daniela, postanowiła wybaczyć teściom wszelkie kłótnie. - Widzę, że wszystko jest na dobrej drodze. Daniel i Ewelina są po rozwodzie, ale doszli do porozumienia. Cieszy mnie to. Staram się nie wtrącać w ich sprawy, bo to ich życie - wyjawił Zenek w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Co więcej, Martyniuk postanowił nie wypowiadać się więcej na temat prywatnych spraw, w tym - negatywnie komentować członków rodziny Eweliny. Czy jest szansa na wspólne wychowanie córki Laury? Jak pisaliśmy wcześniej, była żona Daniela chce dla córki jak najlepiej i nie zamierza utrudniać Martyniukom kontaktów z wnuczką! Czy to oznacza, że wielki skandal z udziałem gwiazdora disco-polo dobiegł końca?

Zenek Martyniuk w wywiadzie przed Sylwestrem Marzeń Dwójką zdradził, dlaczego Danuta Martyniuk nie wystąpiła w jego najnowszym teledysku!
Najnowsze