Zibo: Niezależny artysta wciąż na topie!

2021-05-15 4:10 pam
Zibo: Niezależny artysta od 20 lat wciąż na topie!
Autor: Archiwum prywatne Paweł Chmielewski, czyli Zibo

Choć trudno w to uwierzyć, Paweł Chmielewski na rynku muzycznym istnieje już przeszło 20 lat! Na to by jego formacja Zibo znalazła się w czołówce gwiazd disco polo zapracował sobie sam. Jak podkreśla, nie było łatwo, gdyż w karierę artysty wpisane są wzloty i upadki, jednak ważne by wyciągać wnioski i wracać silniejszym. To też jest jedna z tajemnic jego sukcesu, choć sam do niego i swojej popularności podchodzi z dystansem i często powtarza, że gwiazdy są na niebie, a on jest tylko zwykłym chłopakiem, który robi to co kocha.

Fani wręcz uwielbiają Pawła, o czym świadczą wyświetlenia jego teledysków w serwisie YouTube, a także liczne pozytywne komentarze pod klipami. W czasach, gdy na rynku przybywa coraz więcej nowych zdolnych wykonawców, utrzymanie kilkumilionowych odsłon swoich produkcji nie jest proste. W czym tkwi sukces gwiazdora?

- Myślę, że słuchacze prócz utworów Zibo, "kupują" moją autentyczność. Nikogo nie udaje, jestem po prostu sobą i nie wyobrażam sobie robienia czegoś pod publikę - mówi „Super Expressowi” Paweł.

Tą autentycznością otworzył sobie drzwi do wielkich możliwości. Jako muzyk, który nigdy nie kupował wyświetleń dla swoich teledysków, stał się wiarygodnym twórcą dla Google i YouTube, przez co w tej chwili jest artystą w pełni niezależnym, co zamierza wykorzystać dla siebie i potencjalnych partnerów.

- Mam głowę pełną pomysłów. Startuje z autorskim programem, oraz kilkoma innymi ciekawymi projektami. Odzywają się do mnie firmy zainteresowane współpracą, a także młodzi artyści, którzy chcą monetyzować swoje filmy, a jak wiadomo na początku jest to trudne. Chętnie pomogę każdemu tak by osiągał jak najlepsze zasięgi i zarobki - deklaruje Zibo.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze