Zjawiskowa Ewa Farna pokazuje nagie uda i opowiada o dramacie. Wrażenie robi też biust [ZDJĘCIA]

2021-04-23 18:30 likp
Ewa Farna
Autor: Instagram Ewa Farna

Ewa Farna przez wiele lat musiała zmagać się z chamskimi komentarzami na temat jej wyglądu. Mimo że seksowana piosenkarka ma mnóstwo wielbicieli nie tylko jej talentu muzycznego, lecz także urody, to wiele razy spotykała się z docinkami związanymi z jej wagą i sylwetką. Teraz zjawiskowa Ewa Farna pokazuje nagie uda i opowiada o dramacie. Na zdjęciu zaprezentowanym na Instagramie wrażenie robi też biust wokalistki. Najważniejsze jest jednak przesłanie, które Ewa Farna kieruje do wszystkich kobiet.

Ewa Farna swego czasu mocno przytyła. Jakiś czas temu jednak znacznie schudła, a w mediach pojawiły się informacje, że piosenkarka waży zaledwie 66 kilogramów. Gdy jednak waga pokazywała więcej, Ewa Farna nieustannie musiała czytać chamskie komentarze na jej temat, i to mimo to, że z dodatkowymi kilogramami także wyglądała fantastycznie. Teraz pochodząca z Zaolzia wokalista napisała o zjawisku body positive i wspomniała o dramacie, z którym musiała zmagać się przez długie lata. Mocny wpis okrasiła seksownym zdjęciem, na którym widać jej nagie uda i ponętny biust. - Oj, jakby ten trend rządził już parę lat temu, pewnie bym nie dostawała takiego linczu, jak mi się obrywało przez lata, kiedy zmieniałam się z dziewczyny w kobietę - napisała na Instagramie - chyba z pewnym wyrzutem - Ewa Farna. - Nie był to łatwy czas, kiedy przechodzisz przez etap samoakceptacji, przyjmowanie zmian Twojego ciała pod wpływem hormonów - dojrzewanie - a ktoś Ci za przeproszeniem, pier**li, że już nie tak samo wyglądasz i powinnaś mniej jeść - żaliła się. 

CZYTAJ TAKŻE: Zrozpaczona Cleo przekazała dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje bliska jej osoba

ZOBACZ GALERIĘ ZJAWISKOWYCH ZDJĘĆ UD EWY FARNEJ

Dalsza część wpisu Ewy Farnej jeszcze bardziej daje do myślenia. Zawarte w niej jest bardzo ważne przesłanie dla wszystkich kobiet. - Chce Wam powiedzieć, że zawsze mocno starałam się podkreślać to, że fakt, że nie mam 50 czy nawet 60 kg nie znaczy, że nie mam prawa być piosenkarką czy pojawiania się na okładkach... Szok - nawet to nie znaczy, ze prowadzę niezdrowy styl życia! - mocno podkreśliła Ewa Farna. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze