Zmiany w "Na Wspólnej". Do obsady dołączy żona Ibisza!

2019-09-10 11:08 wp
Anna Nowak-Ibisz
Autor: AKPA Anna Nowak-Ibisz

Nowy sezon na antenie TVN przynosi ze sobą wiele zmian. Jedną z niespodzianek, którą przygotowano dla miłośników serialu "Na Wspólnej" jest nowa aktorka w obsadzie. Będzie nią żona Krzysztofa Ibisza (54 l.).

"Na Wspólnej" jest wpisane w ramówkę TVN-u od 2003 roku. Już od 16 lat widzowie mogą oglądać losy mieszkańców jednej z warszawskich kamienic, ich rodzin i znajomych. Z odcinka na odcinek, miłośnicy produkcji są zaskakiwani zupełnie nowymi historiami. Tym razem, będą to losy nowej bohaterki. Była żona Krzysztofa Ibisza dołączy do obsady serialu. Znana jako "Pani Gadżet" - Anna Nowak-Ibisz (52 l.) pokaże się z zupełnie innej strony. Nowinę przekazała na swoim profilu facebookowym agencja Oxy Management. Nie wiadomo jeszcze kogo zagra słynna "Pani Gadżet". Ciekawe jak poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Zobacz także: Była żona Ibisza w TVN-ie: Ja ślubu zupełnie NIE CHCIAŁAM!

Anna Nowak-Ibisz była związana z prezenterem Krzysztofem Ibiszem w latach 2005-2009. Brała też udział w "Tańcu z gwiazdami" w 2009 roku. Zajęła tam piąte miejsce. Od kilku lat, prezenterka ma swój własny program na antenie TVN Style. Jako "Pani Gadżet" testuje różnorodne sprzęty. W najnowszym sezonie, widzowie będą mogli zobaczyć... zabawki erotyczne.

Zobacz także: Była żona Ibisza będzie testować gadżety erotyczne. Potworny hejt