Zmiksował piosenkę w Hollywood! Kim jest Diskorolka – nowa gwiazda disco polo?

2015-11-04 20:00

Dopiero zaczyna w branży disco polo, a już potrafi zrobić wrażenie. Na co dzień pracuje w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach. Zajmuje się m.in. promocją regionu, a jest co robić, bo jak wiadomo okolice Kielc są jednymi z najpiękniejszych w Polsce. Okazuje się, że po godzinach Łukasz Gruszczyński, politolog w wykształcenia zamienia się w szalonego DJ, a ostatnio oddaje się swojej kolejnej, muzycznej pasji....

Swoją premierę w sieci ma właśnie pierwszy, debiutancki teledysk Łukasza Gruszczyńskiego, który nagrał do piosenki o intrygującym tytule ,,Helka modelka"...

- Narodził się on spontanicznie – mówi w rozmowie z SE.PL dj i muzyk. - Kiedy zaprezentowałem tę piosenkę swoim przyjaciołom, to było pierwsze co im przyszło do głowy.... I tak zostało – zdradza.

Ale na tym nie kończą się nowe pomysły w związku z debiutem DJ z Kielc na scenie disco polo. Kolejne projekty będzie tworzył pod ,,szyldem" Diskorolka.... - Można mieć wiele skojarzeń...od poruszania się, wprawiania muzyką w ruch do rolki magnetofonowej. Nie zapominajmy, że muzyka disco polo narodziła się wtedy, kiedy na muzycznym rynku ,,królowały" kasety – dodaje Diskorolka.

Teledysk do ,,Helki modelki" nagrywany był w Busku – Zdroju, w tamtejszym hotelu.

- Na planie było 30 osób. Spora ekipa. Ale udało się zakończyć zdjęcia w ciągu jednego dnia. Później zaczęła się postprodukcja tego materiału – mówi Łukasz.

Twórca ,,Helki modelki" zdradził, że mastering piosenki dokonany został w jednym ze studiów muzycznych, które znajduje się...za oceanem, na terenie legendarnego Hollywood.

- Miałem taką możliwość dzięki rodzinnym kontaktom – przyznaje.

Czy ,,Helka..." jest zapowiedzią płyty? - Wierzę, że tak będzie. Na razie skupiam się na promocji piosenki. Poza tym jestem nadal DJ i mam bardzo dużo pracy z tym właśnie związanej. A przez 5 dni w tygodniu pracuję w urzędzie – mówi Łukasz.

Czy jego koledzy - urzędnicy wiedzą, jaką niecodzienną pasję ma ich współpracownik?

- Oczywiście. To nie tajemnica. Staram się jednak oddzielać pracę zawodową od tej muzycznej przygody. A przy tym każdą z nich traktuję bardzo serio – dodaje Diskorolka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE