Znamy zwycięzcę Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Słynny aktor zdetronizował przeciwników [ZDJĘCIA]

2021-04-09 22:50 Dominika Kowalewska
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5
Autor: materiały prasowe Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5

Jesteśmy już na półmetku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Za nami piąty odcinek show, w którym gwiazdy dały z siebie naprawdę wszystko! Odcinek otworzyli prowadzący, Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski zapraszając na huczne imienny do słynnej cioci z repertuaru Szwagierkolaska. Komu udało się zdobyć serca jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Po roztańczonej imprezie przyszedł czas na pierwszą uczestniczkę 5. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" – Maję Hyży. Tym razem Maja wcieliła się w postać Rihanny i „wystąpiła” w kontrowersyjnym teledysku  do utworu „S&M”! Nie da się, ukryć, że rola jaką przyszło zagrać Majce była bardzo odważna… Czy Majka miała tę moc? Czy zdominowała scenę? Według Małgorzaty Walewskiej absolutnie TAK! – Doskonale śpiewałaś, miałaś kontrolę nad wszystkim, widać było, że masz tę wiarę w siebie, której brakowało nam do tej pory w Twoich występach. Dzisiaj wystrzeliłaś jak confetti z pistoletu – zachwyciła się Małgorzata.

SPRAWDŹ TEŻ: Edyta Górniak wraca do „The Voice Kids”. Sentymentalna podróż diwy. Będzie niespodzianka!

Michał Wiśniewski na scenie TTBZ!

Jako drugi na scenie pojawił się Michał Wiśniewski… czyli Paweł Góral i wykonał jeden z najbardziej popularnych utworów zespołu Ich Troje „Powiedz”. Dzięki przepięknej scenografii, palących pochodni, poczuliśmy klimat tej piosenki. Ogromnym zaskoczeniem dla Pawła, było pojawienie się na scenie samego Michała Wiśniewskiego!Mam wrażenie, że bardzo dobrze się czujesz w takich wyrazistych postaciach, i w związku z czym trzymam kciuki, aby takie Ci przypadały w udziale, bo wychodzą Ci bardzo dobrze – podsumował Kacper Kuszewski.

Trzecią uczestniczką była Magdalena Narożna, która zaśpiewała utwór Michaela Patricka Kelly,  bożyszcza nastolatek z 90-tych, członka zespołu The Kelly Family. Dzisiejszego wieczoru Magda zmierzyła się z jego autorskim utworem z 2020 roku „Beautiful Madness”. – Uważam, że genialnie radzisz sobie z męskimi wcieleniami. Masz zmysłowy, wspaniały głos, i jak widać potrafisz nim bardzo dobrze operować. Wszystko jest czysto, w tonacji, w ogóle wspaniale… Jesteś świetna – powiedziała Małgorzata.  

ZOBACZ TO: Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Krawczykiem powalił jury na kolana. Gwiazdor disco polo nie pomógł Żurkowi [ZDJĘCIA]

Lata 80-te zawładnęły sercami jury!

Po występie Magdaleny przenieśliśmy się do lat 80-tych! Wszystko dzięki Annie-Marii Siekluckiej, która po tym razem wcieliła się w męską postać Gazebo i zaśpiewała utwór „I like Chopin”. W powietrzu unosiła się woń arystokracji, jakiejś takiej powagi. Bardzo miło mi się na to patrzyło – podsumował Adam Strycharczuk.

Pozostaliśmy cały czas we wspaniałych latach 80-tych! Na scenie wystąpił Piotr Gawron – Jedlikowski, który zaśpiewał jeden z najbardziej popularnych utworów zespołu Pet Shop Boys „It’s a sin”. Dla mnie to jest chyba najlepszy Twój występ. Podbiłeś moje serce Kochany – zachwyciła się Małgorzata Walewska. Totalnie się zgadzam z Małgosią, to był Twój najlepszy wstęp. Jak mówiłeś, że masz kiepską znajomość tego zespołu, to praca jaką wykonałeś, żeby go poznać, i to jak uchwyciłeś szczegóły tego wokalisty jest niesamowita. Kawał dobrej roboty – dodał Adam. Występ został doceniony przez całe jury i uczestników i dał Piotrowi pierwsze miejsce.

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Skrzyneckiej opadła "kopra"

Szóstą uczestniczką była Tamara Arciuch, która zmierzyła się z najcięższym zadaniem do tej pory, gdyż zamiast śpiewać musiała nauczyć się… rapować! Wcieliła się w postać rapera 50 Cent’a i zarapowała utwór „Many Men”.   Tam nie było żadnej szansy, żeby domyśleć się, że w środku jest kobieta. Nie wiem co mam Ci powiedzieć, bo jestem pod takim wrażeniem… „kopra” mi opadła – podsumowała Katarzyna Skrzynecka.Wielki szacunek, nieprawdopodobna aktorska kreacja – dodał Kacper.  

Kolejnym uczestnikiem na scenie był Michał Meyer, który zmierzył się z kobiecą postacią Chaki Khan i wykonał kultowy utwór „Ain’t Nobody”. Poradził sobie z tym zadaniem wyśmienicie.Masz tak ogromną ilość wdzięku, że oglądanie Ciebie jest wielką przyjemnością. Uważam, że był to bardzo udany występ. Jesteś cudowny – pochwalił Kacper. Ostatnim uczestnikiem był Lesław Żurek, który również wcielił się w kobiecą postać, czyli Darię Zawiałow. Zaśpiewał popularny utwór „Hej Hej!”. – Bardzo jesteś ładnie osadzony w tej twarzy, podoba mi się to co widzę. Mówiłem Ci tydzień temu, że bardzo się dobrze bawię podczas Twoich występów i dziś to się w ogóle nie zmieniło, bo to była bardzo dobra zabawa – podsumował Adam.

SPRAWDŹ TEŻ: Kuchenne Rewolucje - Zambrów: Właściciel pokłócił się z Gessler o pizzę! "Nie mamy smaku"

Odcinek wygrał Piotr Gawron – Jedlikowski a czek na 10 tysięcy złotych przekazał dla Lilianny Błasik z Fundacji „Kawałek nieba”.

Tabela wyników po piątym odcinku wygląda następująco:

1. Piotr Gawron – Jedlikowski

2. Maja Hyży

3. Tamara Arciuch

4. Michał Meyer

5. Magdalena Narożna

6. Lesław Żurek

7. Paweł Góral

8. Anna-Maria Sieklucka

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze