Znani dla służby zdrowia, czyli jak gwiazdy dbają o medyków!

2020-12-01 2:05 PAAM
Znani dla służby zdrowia
Autor: Materiały prasowe

Obecna sytuacja pokazuje jak wirus opanował nasze życie. Każdego dnia dowiadujemy się o nowych osobach zarażonych korona wirusem. Na pierwszym froncie tej walki są medycy. Troska o zdrowie nasze i naszych najbliższych jest najważniejsza. Epidemia COVID 19 pokazała, jak bardzo trudny i wymagający jest zawód medyka oraz ukazała wszelkie niedoskonałości w systemie ochrony zdrowia. Dlatego chcąc wspomóc naszą służbę zdrowia i okazać im wsparcie, powstała akcja #znanidlasłużbyzdrowia.

Wiosną akcję pomagania lekarzom i pielęgniarkom zainicjował Bogdan Gałązka, restaurator i znakomity kucharz, który własnoręcznie piekł naleśniki ze serem i robił kanapki, które dostarczał do szpitali. Teraz chętnie przyłączają do niej znani i lubiani! Razem wspierają placówki medyczne, dostarczając słodkości czy coś konkretnego do zjedzenia. Celebryci angażują się w akcję poprzez własnoręczne wypieki czy robienie kanapek. Przy okazji wspierają lokalne biznesy kupując pączki czy rurki z warszawskich cukierni.

Do tej pory do teamu #znanidlasłużbyzdrowia dołączyły następujące osoby: Majka Jeżowska, Paweł Tur, Julia Karina Skrodzka, Anna Auksel-Sekutowicz, Anna Samusionek, Ola Kot, Sylwia Madeńska, Julia Wróblewska, Laura Breszka, Sylwester Wilk, Eliza Trybała, Angelika Głaczkowska, Igor Jakubowski, Marietta Witkowska, Siostry Szczepańskie, Paulina Koziejowska, Norbert Dąbek, Justyna Sekunda, Lukasz Karpiński.

Ostatnio akcja #znanidlasłużbyzdrowia dotarła do Gdańska, gdzie medyków odwiedzili Martyna Gliwińska i Olek Ramutowski.

Medyków wspierają także: Piekarnie Cukiernie Putka, Fundacja Masz Szanse oraz Maga Warzywa.

Znani dla służby zdrowia to akcja zainicjowana przez agencję PR Dobre Media, którą godnie reprezentuje Aldona Wleklak. 

Najnowsze