Ślub Piotra Machalicy: Czy przyszła Edyta Olszówka? Jego była wielka miłość

2020-09-20 18:53 PAM
Edyta Olszówka, Piotr Machalica
Autor: Piętka Mieszko/AKPA, Marcin Słowik Edyta Olszówka, Piotr Machalica

Chciałoby się powiedzieć „ach, co to był za ślub”! Piotr Machalica w sobotę po raz drugi pożegnał się ze stanem kawalerskim. Wybitny aktor poślubił swoją wieloletnią partnerkę Aleksandrę. Nowożeńcom szczęścia przybyło życzyć mnóstwo równie znanych i lubianych osób. Czy wśród nich była wielka była miłość Piotra Machalicy Edyta Olszówka?

Aleksandra i Piotr Machalica mieli wymarzoną pogodę na ślub i wesele. Świeciło piękne słońce, a do tego nie było ani za gorąco ani za zimno. Wyprawili huczne przyjęcie na ponad 100 osób. W tłumie ludzi, którzy przyszli im dobrze życzyć, można było zauważyć wielu znanych gości z Warszawy.

Czytaj: Ślub Piotra Machalicy z młodą restauratorką w świętym mieście. ZDJĘCIA z imprezy

Do Częstochowy, gdzie odbyły się zaślubiny i wesele przyjechali, m.in: Katarzyna (57 l.) i Cezary (59 l.) Żakowie, Artur (54 l.) i Paulina Żmijewscy, Joanna Liszowska (42 l.), Krystyna Janda, Tomasz Dedek (63 l.) z żoną. Odliczyli się także częstochowscy artyści oraz przyjaciele młodej pary: dyrektor Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie Robert Dorosławski, aktor Adam Machalica, znani częstochowscy restauratorzy Małgorzata i Szymon Stefaniak, Andrzej Szewiński z żoną, artysta plastyk Szymon Parafiniak, aktor częstochowskiego teatru Adam Hutyra, malarka Sabina Lonty, muzycy współpracujący z Machalicą - Krzysztof Niedźwiecki i Michał Walczak, Jarosław Woszczyna.

W sumie na weselu bawiło się ponad 100 osób, a impreza trwała do białego rana. Choć Piotr Machalica wielokrotnie zapewniał, że przyjaźni się z Edytą Olszówką, z którą przez lata tworzyli parę, to jednak pięknej aktorki zabrakło wśród weselników.

Polecamy także: Kim jest żona Piotra Machalicy?

- Kolegujemy się. Zdarza mi się przychodzić na spektakle, w których gra Edyta. Trudno, żebym tego nie robił, bo bardzo cenię jej talent, urodę i temperament. Uważam ją, za niezwykłą artystkę. Dlaczego miałbym jej nie oglądać? - mówi cztery lata temu Piotr Machalica, zapytany o jego relacje z byłą kochanką.

Najnowsze