Znani maturzyści. Córka Królikowskiego, Przybylskiej i syn Wiśniewskiego stają przed egzaminem dojrzałości [GALERIA]

2021-05-04 15:31 Dominika Kowalewska
Znani maturzyści
Autor: instagram Znani maturzyści

Mówi się, że matura to prawdziwy egzamin dojrzałości. To od jej wyników zależeć może późniejsza ścieżka kariery! Im więcej punktów, tym więcej możliwości edukacyjnych. W tym roku do egzaminu maturalnego podchodzą uczniowie, którzy z powodu pandemii od roku uczyli się w trybie zdalnym. Wśród nich są także dzieci gwiazd! Zobacz, kto zdaje w tym roku maturę!

Dzisiaj wystartowała Matura 2021! Absolwenci szkół średnich rozpoczęli swoje zmagania z egzaminem dojrzałości od języka polskiego. Dla uczniów jest to jeden z najważniejszych dotychczasowych sprawdzianów wiedzy, którego wyniki przesądzą o wyborach dalszych ścieżek. W tym roku do matury przystępują także dzieci sławnych rodziców oraz nastoletnie gwiazdy! Pomimo rodzącej się u niektórych sławy, muszą zmierzyć się z egzaminem. Przygotowaliśmy galerię, w której poznacie kilku sławnych, tegorocznych maturzystów! Są wśród nich zarówno dzieci gwiazd, jak i nastoletni celebryci!

SPRAWDŹ TO: Chajzer ujawnił treść szokującej wiadomości. Jedno słowo zwaliło go z nóg! "Poruszyło mnie"

Znani maturzyści 2021

Monika Zamachowska (która w mediach społecznościowych powróciła do nazwiska Richardson) wyznała w jednym z ostatnich wpisów, że jest kłębkiem nerwów! A to wszystko dlatego, że jej syn - Tomasz Malcom - przystąpi w tym roku do matury! Również córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Marcelina, zmierzy się z egzaminem dojrzałości. Zobacz, jak wyglądają znani tegoroczni maturzyści. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze