Znany dziennikarz odszedł z TVN. "To już nie jest moje miejsce" - napisał w pożegnaniu

2021-02-19 10:14 Magdalena Guss-Gasińska
Igor Sokołowski
Autor: Instagram Igor Sokołowski

Zmiany, zmiany, zmiany i to nie tylko w TVP. Po tym, jak media obiegła wieść o tym, że Marzena Rogalska odchodzi z Telewizji Polskiej, czeka Was kolejne zaskoczenie. Igor Sokołowski, znany i lubiany prezenter TVN24 zrezygnował z pracy! Co się stało? Dziennikarz wysłał do kolegów z redakcji wiadomość o tajemniczej treści.

Igor Sokłowski zrezygnował z pracy w TVN. Dziennikarz współpracował ze stacją w latach 2011-2015 oraz 2018-2021. Co się stało, że po raz drugi zdecydował się odejść? 

Wczoraj wieczorem dziennikarz wysłał do znajomych z redakcji pożegnalną wiadomość. Nie zdradził jednak powodów swojego odejścia nazywając je tajemniczo "mniejszymi i większymi rzeczami".

ZOBACZ: Największy mit na temat Michała Wiśniewskiego obalony. Wiemy, jak stracił swój majątek!

"W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję" - brzmiała wiadomość. 

– Potwierdzam, że złożyłem wypowiedzenie, nie chcę mówić o szczegółach ani o dalszych planach – powiedział w rozmowie z portalem Wirtualne Media były dziennikarz TVN24.

SPRAWDŹ: Właśnie wybuchła kolejna afera z Rogalską i Kammelem! Jest grubo, to koniec "wielkiej przyjaźni"!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze