Znany gwiazdor disco polo omal nie ogolił nóg!

2020-09-17 4:47 PAM, Kalina Leśnik
Czadoman jako Danuta Rinn
Autor: Instagram

Czadoman (34 l.) jest jedną z barwniejszych postaci w środowisku disco polo. Gwiazdora można właśnie oglądać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat. Jak z wokalnymi i aktorskimi wyzwaniami radzi sobie artysta?

- To przygoda szarpiąca moje ciało i duszę, bo rzeczywiście trzeba poruszyć i to i to żeby dobrze wypaść w tym programie, ale jest to zabawa na najwyższym poziomie – mówi „Super Expressowi” Czadoman.

Czytaj także: Elegancko wyczarowali sobie "Dżinkę"

Muzyk disco polo ostatnio wcielił się w Rolę Danuty Rinn. Na szczęście, nie musiał golić nóg przed występem.

- Udało mi się obejść bez tego, ponieważ miałem ciemne pończochy, nic nie prześwitywało, więc nie musiałem golić nóg, ale gdyby było inaczej, zagryzłbym zęby i zrobiłbym to. Ten program zmusza do różnych sytuacji, noszenia gorsetów czy dodawania piersi, zakrywania tatuaży, a ja uwielbiam swoje tatuaże i bez nich czuję się nago – zdradza nam autor hitu „Ruda tańczy jak szalona”.

A jak Paweł Dudek (prawdziwe imię i nazwisko Czadomana - przyp. red.) wspomina to wokalno-aktorskie wyzwanie?

- Dziwnie jest mieć piersi i być kobietą. Nie miałem do tej pory okazji tego spróbować - śmieje się wokalista. - Sposób bycia i poruszania jest zupełnie inny niż u mężczyzny. Troszeczkę się napracowałem z tą postacią - dodaje.

Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.