Żona Hołowni cierpi przez epidemię. Przykre szczegóły

2020-04-06 10:53 doll
Szymon Hołownia z żoną
Autor: Instagram/Szymon Hołownia Szymon Hołownia żona

Żona Szymona Hołowni, jak i sam kandydat na prezydenta, nie mogli przypuszczać, że kampania będzie toczyć się w dobie epidemii koronawirusa. Chociaż Hołownia najwcześniej ze wszystkich kandydujących zawiesił swoją kampanię, wejście do polityki trwale zmieniło życie prywatne jego rodziny. Jak przeżyła to jego żona?

Urszula Brzezińska-Hołownia, żona Szymona Hołowni, wykonuje nietypowy i rzadki zawód: jest pilotem wojskowym. Jako porucznik służy w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckimi i zasiada za sterami MiG-29. Dotychczas, gdy Szymon Hołownia zajmował się dziennikarstwem i konferansjerką, mogła cieszyć się względnym spokojem i wychowaniem córeczki Marysi.

Niestety, kampania wyborcza oraz epidemia koronawirusa wiele zmieniły w życiu rodziny Szymona Hołowni. Urszula Brzezińska-Hołownia udzieliła wyczerpującego wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym powiedziała, że odczuwa trudności organizacyjne pod względem wychowania dziecka.

Szymon Hołownia pokazał żonę i córeczkę [UROCZE ZDJĘCIE]

dr Paweł Grzesiowski: Wybory 10 maja? Spotkamy się przy urnach pogrzebowych [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- W pracy zrezygnowaliśmy z podawania sobie ręki. Jesteśmy ostrożni, ale też świadomi, że nasza praca to coś więcej niż kierowanie firmą. Od tego, w jakiej jesteśmy kondycji, zależy coś ważniejszego. Jesteśmy żołnierzami. Loty odbywamy normalnie - powiedziała w wywiadzie.

- Najbardziej odczuwam zamknięcie żłobka Marysi. Ale nam i tak pomaga opiekunka, bo przy naszym trybie pracy nie zawsze ja czy Szymon jesteśmy w stanie ją do niego zawieźć czy z niego odebrać.

Marysia jest jeszcze mała, ale żona Hołowni zapewnia, że będą chcieli z mężem wszczepić jej przekonanie o tym, że wszystko może osiągnąć sama, bez względu na ograniczenia i stereotypy. Tak jak ona sama - bycie pilotem to w końcu nie jest typowo kobiecy zawód.

Najnowsze