Żona Królikowskiego dziękuję za opiekę nad mężem. Zrobiła to dzień po pogrzebie

2020-03-06 9:53 MGa
Pogrzeb Pawła Królikowskiego - po mszy
Autor: Marek Kudelski / SE

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (56 l.) na łamach "Gazety Wyborczej" opublikowała nekrolog, w którym podziękowała lekarzom, którzy walczyli o życie jej męża Pawła Królikowskiego (+58 l.).

Wdowa po Pawle Królikowskim umieściła podziękowania dzień po pogrzebie męża na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska napisała, w których szpitalach przebywał jej mąż, gdy walczył z chorobą neurologiczną.

"Podziękowanie W imieniu mojego Męża Pawła Królikowskiego i całej naszej Rodziny pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania Wszystkim, którzy okazali nam pomoc i wsparcie w ostatnich miesiącach życia Pawła. W szczególności chcielibyśmy powiedzieć serdeczne "dziękuję" całej ekipie z Oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Dziękujemy Wam za uratowanie Pawłowi życia i opiekę w pierwszych tygodniach...

Dziękujemy najmocniej profesorowi Mirosławowi Ząbkowi i sztabowi lekarzy z oddziału Neurochirurgii
Szpitala Bródnowskiego. Dziękujemy całemu personelowi, a w szczególności Paniom Pielęgniarkom i Panom Pielęgniarzom Szpitala Bródnowskiego za okazane serce, wrażliwość i najlepszą z możliwych, wspaniałą opiekę.
To dzięki Wam Paweł mógł spędzić godnie ostatnie tygodnie życia.

Dziękuję również lekarzom i personelowi z Katedry i Kliniki Neurologii Szpitala na Banacha, warszawskiego Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego, Radomskiego Centrum Onkologii, których profesjonalizm i życzliwość pozwoliły łatwiej znosić trud choroby. Jeśli Kogoś pominęłam, przepraszam Naprawdę, "ludzi dobrej woli, jest więcej i mocno wierzę w to", że to dzięki Wam życie walczącego z chorobą Pawła i mojej Rodziny było lżejsze do zniesienia i pełniejsze, za co składam serdeczne "Bóg zapłać" " - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Mąż Skrzyneckiej tłumaczy się z dresów na pogrzebie Królikowskiego

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze