Żona Pazury porównuje się do "Julianne More" i nachosa. Widzicie podobieństwo?

2020-09-16 11:44 doll
Edyta Pazura jak Julianne More
Autor: Instagram/Eastnews Edyta Pazura jak "Julianne More"

Edyta Pazura, trzecia żona Cezarego Pazury, za sprawę honoru przyjęła, by udowodnić wszystkim, że nie jest jedynie tą słynną Edytką poznaną w Warsie, która zrobiła karierę dzięki mężowi. Pazura prowadzi więc bloga i jest popularną influencerką, która dzieli się z fanami niemal każdą ważną chwilą swojego życia. Także faktem przefarbowania włosów.

Odkąd wyszło na jaw, że Cezary Pazura spotyka się z Edytą Zając poznaną w Warsie na trasie Kraków-Warszawa, parze nie dawano spokoju. Edyta, gdy zadebiutowała na salonach, miała raczej chłodne przyjęcie. Musiała zrobić wiele, by udowodnić, że nie jest jedynie "żoną Cezarego", ale i businesswoman z krwi i kości.

Żona Pazury klęczy przed koniem. Co za radość! Czarek niezadowolony...

Edyta Pazura zebrała spore grono wiernych fanek, które kibicują jej na każdym kroku. Także w tak ważnych momentach życia, jak farbowanie włosów. Edytka wróciła bowiem do koloru rudego, tak znanego z początków jej bytności w show biznesie. Pokazała na Instagramie zdjęcie po metamorfozie i napisała zabawnie, że chciała upodobnić się do "Julianne More" i trzymanego w dłoni nachosa. Wydaje nam się, że chodziło o aktorkę Julianne Moore, ale każdemu zdarza się pomyłka...

A Wam kogo przypomina?

"Pociąg do kultury" turystyczną propozycją dla mieszkańców Podkarpacia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze