Żona Piotra Adamczyka zagra z Bradem Pittem. Co na to jej mąż?

2021-08-03 11:40
Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak
Autor: fot. AKPA Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak

Żona Piotra Adamczyka ma powody do dumy! Karolina Szymczak jest modelką i aktorką, dla której występ u boku wielkich gwiazd nie będzie czymś nowym. Dotychczas można było oglądać ją u boku m.in. Dwayne'a Johnsona. Tym razem, przed żoną Piotra Adamczyka nie lada wyzwanie! Co na to mąż?

Czyżby polskim aktorom nudziło się rodzime podwórko? Dla każdego artysty występ w zagranicznej produkcji to spore wyróżnienie. Tym bardziej, jeśli jest to samo Hollywood! Żona Piotra Adamczyka pojawi się w filmie u boku światowej sławy gwiazd. Związek tych dwojga długo owiany był tajemnicą. Dwa lata temu wzięli potajemny ślub, który starali się jak najdłużej utrzymać w sekrecie. Małżonków zdradziły obrączki! Karolina Szymczak jest znacznie młodsza od swojego męża - dzieli ich prawie 20 lat! Oboje stronią jednak od zdradzania szczegółów na temat życia prywatnego - z jednym wyjątkiem. Szymczak zmaga się z chorobą, o której stara się otwarcie opowiadać na swoim Instagramie. Niedawno przeszła poważna operację. Aktorce zależy na tym, by uświadamiać i edukować swoich obserwujących na temat tej trudnej choroby. Pomimo problemów, kariera Szymczak nie zwalnia! Okazało się, że na dniach rozpocznie pracę na planie zagranicznej produkcji.

Żona Piotra Adamczyka zagra z Bradem Pittem i Margot Robbie!

Informacja o wielkim sukcesie Karoliny Szymczak podana została w porannym paśmie telewizji TVN - "Dzień dobry TVN!". W show-biznesowej części programu dziennikarka zdradziła, że aktorka zagra u boku największych gwiazd.

- Damien Chazelle to jest reżyser, którego znacie na pewno, bo to jest twórca "La La Land". Najmłodszy laureat Oscara. Robi film "Babylon". Karolina zdradziła mi, że dzisiaj wchodzi na plan. Zaczyna zdjęcia do filmu. To jest jej pierwsza duża rola. To produkcja na skalę światową - zdradziła dziennikarka.

Plotki potwierdziła sama zainteresowana. Na swoim Instagramie opublikowała pełen szczęścia i dumy wpis. 

"Była sobie dziewczyna, która wychowała się w małym miasteczku bez perspektyw, a mimo to miała wielkie marzenia. Ta sama dziewczyna pisze teraz prosto z LaLalandu stawiając stopę na scenach, na których stawiały swoje stopy najbardziej uznane aktorki na świecie. Jeśli myślisz, że marzenia się nie spełniają, to znaczy, że nigdy naprawdę nie marzyłaś" - czytamy.

Wielki sukces żony skomentował sam Piotr Adamczyk! Jego reakcja wzrusza do łez.

"Powodzenia kochanie. Wiem, że będziesz błyszczeć. Wielki kop w samo sedno… 😍" - napisał pod zdjęciem.

Czy Karolina Szymczak ma szansę na wielką karierę w Hollywood? Niedawno pojawiły się plotki, jakoby Piotr Adamczyk również miał szansę na rozwijanie kariery za granicą. Życzymy powodzenia!

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE