Żona sławnego piłkarza wystąpi na scenie "The Voice Kids 4". Nikt nie pamięta, że zaczynała jako mała dziewczynka

2021-04-07 19:58 Dominika Kowalewska
The Voice Kids 4
Autor: Fot. Natasza Młudzik / TVP

Przed nami wielki finał muzycznego show Telewizji Polskiej. W najbliższą sobotę najmłodsi zmierzą się ze sobą na scenie "The Voice Kids 4". Warto zaznaczyć, że finał programu podzielony został na dwie części! Oznacza to, że fanów programu czekają podwójne emocje. Nie zabraknie także niespodzianek! Na scenie pojawi się znana gwiazda.

Po wielu tygodniach zmagań na muzycznej scenie „The Voice Kids” przyszedł czas na finałową rozgrywkę. W tym sezonie wielki finał został podzielony na dwie części. Pierwszą z nich widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. Na scenie zobaczymy troje finalistów z każdej drużyny. 

ZOBACZ TEŻ: Nasz nowy dom: Rozwód i choroby nie pozwalają im normalnie żyć. Dzieci muszą myć się w misce! "Ciężko się tu żyje"

The Voice Kids 4 - finał. Uczestnicy

Z teamu Cleo do finału dotarli Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Drużynę Dawida Kwiatkowskiego reprezentować będą Natalia Pawelska, Olek Klembalski oraz Zosia Sławińska. Wokalne umiejętności zaprezentują także Amelia Borkowska, Mikołaj Jabłoński i Sara Egwu-James, których trenerami są Tomson i Baron. Po wszystkich występach trenerzy wybiorą po jednej osobie, które w przyszłym tygodniu będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu Kids w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. W najbliższą sobotę na scenie usłyszymy nie tylko dziewięcioro najzdolniejszych uczestników czwartej edycji „The Voice Kids”. 

Żona piłkarza wystąpi w finale The Voice Kids 4

 Muzycznym gościem będzie MaRina (czyli Marina Łuczenko-Szczęsna), która, podobnie jak finaliści, swoją przygodę z muzyką zaczynała jako dziewczynka. Zanim skończyła 10 lat zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie i była trzykrotną laureatką Międzyszkolnego Festiwalu w Stalowej Woli. Mając niespełna 11 lat wystąpiła w spektaklu telewizyjnym „Ballada o zabójcach”, a trzy lata później wzięła udział w finale krajowych eliminacji do 1. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Na scenie „The Voice Kids” MaRina zaśpiewa singiel „Nigdy Więcej”, który tylko na YouTube wyświetlono dotychczas prawie 9 milionów razy.

SPRAWDŹ TO: The Voice Kids 4: Jego historia wzruszyła wszystkich w pierwszej edycji. Teraz wrócił, jednak bez happy endu

Pierwsza część finału „The Voice Kids” z gościnnym udziałem MaRiny już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Druga część finału, podczas której widzowie wybiorą zwycięzcę muzycznego show już 17.04.2021 o godzinie 20:00 w TVP2. 

Źródło: materiały prasowe TVP

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze