Żona Żebrowskiego pokazała pośladki! Daleko im do ideału

2019-07-29 9:54 doll
Ola Żebrowska
Autor: Instagram

Celebrytki coraz częściej decydują się na pokazywanie zdjęć bez retuszu, którym chcą udowodnić, że nikt nie jest idealny. Swoją wadę zaprezentowała ostatnio światu żona Michała Żebrowskiego (47 l.), Aleksandra (32 l.). Co ma w sobie nieidealnego?

Aleksandra i Michał Żebrowscy uchodzą w show biznesie za lubianą parę, której nie kusi blichtr Instagrama i stania na ściankach. Młoda żona aktora jest aktywna w serwisie społecznościowym, gdzie często pokazuje mało wypracowane zdjęcia męża. Zdarzają się też pewne wpadki.

Michał Żebrowski zaciąga się zielonym

Ola Żebrowska, gibka i wysportowana żona aktora, pokazała właśnie zdjęcie pośladków. Daleko im do ideału znanego z okładek czasopism – Żebrowska ma rozstępy, które podkreśliły jeszcze promienie słoneczne. Mimo to żona Michała jest z nich dumna: - Ciało bogini za nic się nie wini – napisała.

Internautki doceniły ten gest i podziękowały jej za szczerość. Żebrowska zaznaczyła, że nie są to rozstępy po porodzie - znaki pojawiły się, gdy zaczęła dojrzewać i nie zniknęły przez te lata. Od razu znalazły się kobiety, które są w takiej samej sytuacji.