Zosia Zborowska przeszła zabieg po porodzie. Przerażające nakłucia na brzuchu

2021-09-15 20:42
Zofia Zborowska
Autor: Instagram Zofia Zborowska

Zofia Zborowska pod koniec lipca 2021 urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła dziewczynka, której rodzice nadali imię Nadzieja. Aktorka jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. Para jest zakochana w swojej córeczce. Zosia Zborowska pokazała brzuch po ciąży bez żadnego retuszu! Gwiazda "Barw szczęścia" poddała się specjalistycznemu zabiegowi. To nie jest przyjemny widok!

Zosia Zborowska w sierpniu 2019 wzięła ślub cywilny z siatkarzem Andrzejem Wroną. 29 lipca 2021 roku na świat przyszła ich córka Nadzieja: - Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił - napisała aktorka pod zdjęciem ze szpitala. W życiu Zborowskiej ważne są również zwierzęta. Gwiazda ma adoptowanego pieska, który przywitał Nadziejkę we wspólnym domu. Zborowska publikuje od czasu do czasu nowe zdjęcia maluszka, ale zasłania twarz dziewczynki. Aktorka ma natomiast dystans do fotografii ze swoim wizerunkiem. Pokazuje, jak wygląda bez makijażu i po nieprzespanych nocach. Ujawniła również, że ma za sobą specjalistyczny zabieg na brzuch. Nie był on przyjemny dla artystki. Zborowska miała wbitych kilka igieł w brzuch, do których podłączono elektrody. To było wyzwanie, bo aktorka przyznała się, że ma igłofobię! 

-

Ewa Krawczyk PŁACZE przed KAMERĄ. Mówi o mężu i lekarzach

ZOBACZ: Córka Grabowskiego w prześwitującej sukni ogłasza płeć dziecka! Szczęście w rodzinie

Zosia Zborowska pokazała brzuch po ciąży
Autor: Instagram Zosia Zborowska pokazała brzuch po ciąży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE