Zrobili Kindze Rusin zdjęcie w bardzo dziwnej sytuacji na plaży. Nie uwierzycie, co robiła [FOTO]

2021-05-25 20:00
Kinga Rusin
Autor: Instagram Kinga Rusin

Kinga Rusin (50 l.) już od pół roku mieszka na urokliwych wyspach Malediwów. Gwiazda telewizji sporo czasu spędza na plaży. Ale nie wyleguje się na niej i nie opala jak inni wczasowicze. To, co wyprawia Kinga Rusin może przyprawić o zawrót głowy. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie, które szokuje.

Kinga Rusin w połowie listopada ubiegłego roku razem ze swoim partnerem zamieszkała na Malediwach. Wbrew pozorom to nie wakacje. Gwiazda codziennie pracuje zdalnie, dbając o swoją firmę kosmetyczną. Ale nie odpuszcza też dbania o siebie. Kinga Rusin ma obłędne, umięśnione ciało. A takie samo się nie "zrobi".

ZOBACZ TAKŻE: To już prawdziwa wojna. Weronika Rosati chce pozwać Kingę Rusin. Nowe fakty

Kinga Rusin niemal codziennie biega brzegiem plaży i ćwiczy jogę. Jak właśnie udowodniła, jest w stanie bez problemu stanąć na głowie. Ta figura, zwana królową asan, niesie za sobą wiele korzyści.

NIE PRZEGAP: U Tatiany Okupnik zdiagnozowano straszną chorobę. Nie ma na nią lekarstwa. W jakim stanie jest gwiazda?

- Poprawia krążenie, dotlenia narządy wewnętrzne w tym serce i mózg, poprawia koncentrację, zwiększa poziom energii, poprawia funkcjonowanie układu hormonalnego i układu nerwowego, zwiększa odporność organizmu - wylicza Kinga Rusin zalety swoich ćwiczeń. 

Jesteśmy pełni uznania. My tak nie potrafimy.

Zobaczcie, jak Kinga Rusin staje na głowie na rajskiej plaży:

Małgorzata Socha o pracy na planie serialu w czasie pandemii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE