Zrobili z Wojciecha Manna włochate zwierzę. Znany dziennikarz: To UPOKARZAJĄCE

2020-08-01 18:52 JWa
Wojciech Mann
Autor: AKPA

Wojciech Mann to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Przez lata pracy w radiu zyskał popularność, o jakiej wielu może tylko pomarzyć. Spotkania z nim cieszą się sporym zainteresowaniem, tym bardziej, że 72-latek dzieli się na nich często nieznanymi anegdotkami. Podczas Pol'And'Rock 2020 okazało się, że Wojciech Mann występował jako... koń!

Wojciech Mann w sobotę pojawił się w Akademii Sztuk Przepięknych na festiwalu Pol'And'Rock 2020. W tym roku nie odbywa się on w Kostrzynie nad Odrą z powodu epidemii koronawirusa, ale w warszawskim studiu telewizyjnym. Z Wojciechem Mannem w otoczeniu skromnej publiki rozmawiał dziennikarz Bartosz Węglarczyk. 72-latek tradycyjnie już sypał anegdotami jedna po drugiej. W pewnym momencie został zapytany o udział w produkcji jednej z popularnych gier komputerowych. Okazało się, że wydawcy postawili na rozpoznawalny głos, a Wojciech Mann zagrał... konia.

Wojciech Mann ostro: W DUP*E to mam [NAGRANIE]

Pol'and'Rock odwołany. Owsiak wystosował oświadczenie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wojciech Mann wystąpił w grze "Wiedźmin". Każdy zainteresowany wie, że produkcja ta okazała się sprzedażowym hitem, a zapaleni gracze do dziś chętnie siadają do konsol, by relaksować się przez kilka godzin podczas przygód Geralta z Riwii. - A w jakiej grze był pan koniem? - zapytał Węglarczyk. - W kultowej, w Wiedźminie - odpowiedział Wojciech Mann.

Prowadzący rozmowę nie ukrywał zaskoczenia. - To jest upokarzające, Pan powinien Wiedźmina grać, a nie konia - powiedział. Na co Wojciech Mann zareagował z tradycyjnym dla siebie dystansem. - Wiedźmin był już zajęty więc… zostałem koniem - skwitował.

Najnowsze