Zrozpaczona Ania Karwan BŁAGA fanów o udział w wyborach 2020: Strach tu zostać

2020-07-10 7:03 katk
Ania Karwan
Autor: Instagram/ aniakarwan

Ania Karwan jest zrozpaczona i bezsilna wobec obecnej sytuacji artystów w Polsce, którzy nie mogą koncertować. Piosenkarka postanowiła otwarcie poprosić fanów, aby poszli na drugą turę wyborów prezydenckich i zagłosowali na Rafała Trzaskowskiego. - Zagłosujcie mądrze. Niech w tym kraju coś się zmieni - pisze gwiazda.

Ania Karwan jakiś czas włączyła się w akcję "Otwieramy koncerty" i domaga się ustalenia przejrzystych zasad organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Kilka dni temu skrytykowała TVP za to, że mimo obowiązujących zakazów, organizuje koncerty w ramach "Wakacyjnej trasy Dwójki" z udziałem publiczności. Teraz piosenkarka ponownie żali się na sytuację artystów w Polsce. - Może można wejść na scenę, ale bez jasnych zasad. Może można go  "załatwić", ale organizatorzy wydali fundusze na walkę z koronawirusem. Może można spotkać się już z ludźmi, ale fani mają stać od siebie parę metrów, a tego nie ma jak upilnować i nie ma takich przestrzeni, żeby miało to sens - pisze Ania Karwan.

Piosenkarka apeluje do fanów, aby poszli zagłosować w drugiej turze wyborów. Sugeruje wręcz, aby oddać głos na Rafała Trzaskowskiego. - W Was ta nadzieja jest. Idźcie na wybory w niedziele. Zagłosujcie mądrze. Niech w tym kraju coś się zmieni. Bo na razie, strach tu zostać - apeluje w swoim wpisie Karwan.

Nie wszyscy fani są zachwyceni postawą Karwan. - Proszę, przestań już ingerować w wybory, politykę, epidemię, bo wydaje mi się, że zaczyna, to ludzi strasznie irytować - odpowiedziała jej fanka.

Artyści zagrali na Placu Zamkowym w ramach akcji "otwieramy koncerty"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zobacz: Seksowne kreacje Karwan i Bończyk na festiwalu w Opolu [GALERIA]

Najnowsze