Marta Nawrocka odwiedziła młodych piłkarzy. Nie była sama! Towarzyszył jej uroczy słodziak
Marta Nawrocka, pierwsza dama, uśmiechnięta trzyma białą koszulkę piłkarską z numerem 1 i swoim nazwiskiem. Wydarzenie to związane jest ze spotkaniem z młodymi piłkarzami, o czym szerzej można przeczytać na Super Biznes.
Autor: Alicja Stefaniuk/ Materiały prasowe KPRP