500 plus to za mało. Polacy ŻĄDAJĄ 1000 plus. "PiS ma nam DAĆ WIĘCEJ! Nie mamy PIENIĘDZY! | KOMENTERY

2021-12-16 15:05
PiS daje ZA MAŁO na DZIECI!
Autor: Super Express Polacy ŻĄDAJĄ 1000 plus.

500 plus już nie wystarcza Polakom. "Ceny rosną i dzieci powinny mieć 1000 plus jak nie 1500 plus. PiS daje za mało na dzieci! Dziecka się spodziewamy i nie mamy pieniędzy!", usłyszał nasz reporter. "A skąd rząd ma wziąć na to pieniądze?", dopytywał. "Z własnej kieszeni niech wezmą", padła odpowiedź. "Powinno być 1500 plus", wtórował mu kolejny mężczyzna, który wybrał się na spacer z narzeczoną. A dlaczego? "Bo ja bardziej cieszyłbym się z 1500 plus, niż z 500 plus", odpowiedział. Inflacja pożera 500 plus, co na to Polacy? Jaka podwyżka zadowoli rodziców? Adam Feder szukał odpowiedzi na te pytania na ulicach warszawskiej Pragi Północ.

Sztandarowy program PiS jest wart coraz mniej, można się o tym przekonać, patrząc na ceny towarów na sklepowych półkach. 500 plus już nie wystarcza Polakom i żądają podwyżki. 600 plus? 700 ? 1000 ? 1500? A może 2000 plus? Rozpiętość oczekiwań jest bardzo duża. "PiS ma pieniądze dla bogatych, a nie ma dla biednych? Dla mnie to jest chore!", przekonywała samotna matka, która domaga się "700 plus, ale tylko dla samotnych matek". "Dla mnie chore jest, że rząd nam płaci za robienie dzieci", odpowiedziała jej kolejna matka, która chciałaby likwidacji programu 500 plus, bo on "tylko napędza drożyznę w sklepach i na to samo wychodzi". "Pieniądze powinni dostawać rodzice, którzy pracują. Zapraszam do mnie na budowę. Można zarobić 6 tysięcy złotych na rękę", przekonywał robotnik budowlany. "Pan płaci, wszyscy płacimy, a pasożytów trzeba utrzymywać", skwitował cierpko. Czy 500 plus już nie wystarcza Polakom? Jaka podwyżka zadowoli rodziców? Obejrzyj Komentery Adama Federa, materiał wideo znajdziesz pod tym tekstem.

A jakie jest Twoje zdanie? Napisz w komentarzu, czy rząd powinien dać 700 plus na każde dziecko?

500 plus już nie wystarcza. Polacy ŻĄDAJĄ 700 plus. "PiS DAJE ZA MAŁO! Nie mamy pieniędzy! | KOMENTERY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE