Hubert Biskupski: A banki dalej nas łupią

2009-07-27 4:00

Całe szczęście dla tych wszystkich, którzy mają kredyty w walutach obcych, złotówka w ciągu ostatnich dni umocniła się znacząco. Dzięki temu raty kredytów walutowych spadły i to nawet o kilkaset złotych miesięcznie.

Bo dziwnym trafem raty kredytów nie spadały jakoś gwałtownie, kiedy banki cięły stopy procentowe. Na niewiele też zdała się już słynna rekomendacja S II, która od kilku tygodni umożliwia nam spłatę kredytu w tej walucie, w której go zaciągnęliśmy.

Patrz też: Hubert Biskupski - inne felietony

Bo chciwe banki znalazły i na to sposób - kosztowne aneksy do umów i drogie przelewy. Mówiąc więc kolokwialnie, jak nie kijem go, to pałką. Łupią więc nas banki bezkarnie, śmiejąc się tylko z naszej irytacji. Czy możemy coś poradzić na pazerność banków? Niestety, niewiele. Cierpliwie czekajmy aż nasza złotówka będzie się umacniała. A na przyszłość dokładniej wybierajmy oferty banków, nie dając się im nabić w butelkę, oj przepraszam, w reklamę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE