Adam Andruszkiewicz ROZJEŻDŻA posłów Konfederacji [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

2019-11-28 12:39 KB
Ekspress Biedrzyckiej z Adamem Andruszkiewiczem
Autor: BEATA GÓRKA/SUPER EXPRESS "Ekspress Biedrzyckiej" z Adamem Andruszkiewiczem

Wiceminister cyfryzacji nie zostawia suchej nitki na politykach Konfederacji. Według Adama Andruszkiewicza (29 l.) Krzysztof Bosak (37 l.) powinien wytłumaczyć z czego się utrzymywał przez ostatnie lata, a Janusz Korwin-Mikke (77 l.) powinien na dobre odejść z polityki. - Bzdury wygaduje. Jeśli już jest się w wieku, w którym nie ma się predyspozycji do polityki, to powinno się z niej zrezygnować! - mówi w programie „Express Biedrzyckiej” wiceminister Andruszkiewicz.

- Zawsze blokowałem współpracę z Korwinem. Miałbym dosyć tłumaczenia się przez całe życie z tego co wygaduje na temat kobiet, osób niepełnosprawnych czy posiadania dzieci z szympansem. Bzdury wygaduje – ocenia Andruszkiewicz i mówi, że Korwin-Mikke powinien już odejść z polityki. - Oczywiście! Przecież on niejednokrotnie śpi w Sejmie! Bądźmy poważni! - apeluje polityk.

Od Andruszkiewicza dostało się także byłym kolegom z Ruchu Narodowego: Krzysztofowi Bosakowi i Robertowi Winnickiemu (34 l.). - Nie ma żadnych szans w wyborach prezydenckich. Powinien się wytłumaczyć z paru osobistych kwestii, na przykład czym się zajmował i z czego żył przez ostatnie lata. Nie słyszałem nic o tym gdzie pracował i nie wiadomo z czego się utrzymywał… czekam na oświadczenie majątkowe – mówi Andruszkiewicz.

Wiceminister cyfryzacji pytany o obecnego szefa Ruchu Narodowego Roberta Winnickiego także nie przebiera w słowach. - Widzi się w roli wodza… nazbyt nadmuchane ambicje! - podsumowuje Andruszkiewicz.

Kamila Biedrzycka pytała także wiceministra o to jak mógł poprzeć Stanisława Piotrowicza na sędziego Trybunału Konstytucyjnego skoro jako szef Ruchu Narodowego tępił wszystkich byłych komunistów... ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA CAŁEGO PROGRAMU!

Najnowsze