Adam Hofman w Madrycie FILM + ZDJĘCIA. Tak wyglądała DELEGACJA ZA NASZE pieniądze!

2014-11-12 12:48

Adam Hofman udał się do Madrytu na komisję Zgromadzenia Rady Europejskiej, ale nie nudne posiadówki były mu w głowie! Poseł PiS wolał wesoło spędzić czas zwiedzając stolicę Hiszpanii. „Super Express” dotarł do zdjęć ze spaceru posła po Plaza Mayor. Zobacz, jak poseł zachowywał się w podróży służbowej za nasze pieniądze!

Hofman pojechał w podróż służbową, a zamiast pracować w pocie czoła luźnym krokiem spacerował po Madrycie. Poseł Adam Hofman wraz z żoną wybrał się na przechadzkę. Ale nie ze swoją żoną, a kolegi – Dawida Jacewicza.

Hofman był bardzo radosny, nie zachowywał powagi. Śmiał się do rozpuku, a wtórowała mu towarzyszka.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!

Zdjęcia ze spaceru posła PiS wykonała turystka Polka, która przypadkiem spotkała Hofmana. Zauważyła, że ktoś dziwnie się zachowuje, a później rozpoznała w turyście polityka. Widać, że posłowi było bardzo wesoło na służbowym wyjeździe, skoro nawet na ulicy śmiał się  wniebogłosy. Nie był chyba też zmęczony skoro miał ochotę i werwę, by szaleć po madryckich ulicach w nocy.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Zobacz: Kamiński, Hofman i Rogacki wydali OŚWIADCZENIE! Zobacz jego treść

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE